همیشه سفر
نام آژانس : همیشه سفر
تلفن : 02126703477
ایمیل : navidgn@yahoo.com
وب سایت : https://www.hamishehsafar.com
آدرس : تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 35، زنگ2


تور اوکراین کیف 19 بهمن 97

مبدا / مقصد
تهران -
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - Bravo Airways)
شروع / پایان
19 بهمن تا 25 بهمن (6) شب (Feb 14 - Feb 08)
مدارک لازم
اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس رنگی تمام رخ 4 x 3 با زمینه سفید، تکمیل فرم سفارت، گواهی شغلی، کپی تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی پرینت بانکی با حداقل مانده حساب 150.000.000 ریال چک ضمانت شخص ثالث به مبلغ 200.000.000 ریال پرداخت 50 درصد مبلغ تور هنگام رزرو الزامی است. در صورت عدم صدور ویزا توسط سفارت آژانس هیچگونه تعهدی برای صدور ویزا نخواهد داشت و پس از کسر 150 دلار الباقی مبلغ استرداد میگردد. مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین از بابت هر نوع ممنوعیت خروج از کشور بعهده مسافر و آژانس درخواست کننده بوده و خسارت وارد شده از آژانس درخواست کننده کسر خواهد شد.
خدمات آژانس
بلیط رفت و برگشت هواپیمایی Bravo Air Ways ، ترانسفر فرودگاهی یک گشت نیم روزی در کیف به همراه ناهار اوکراینی با تورلیدر فارسی زبان مجرب اخذ روادید کشور اوکراین، سیم کارت، بیمه مسافرتی، کمیسیون کودک با تخت نصف بزرگسال و کودک بدون تخت بدون کمیسیون می باشد.
توضیحات
6 شب و 7 روز اقامت در هتل, کودک زیر 2 سال 250 دلار می باشد.
در تماس با آژانس مسافرتی همیشه سفر حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
}
همیشه سفر
02126703477
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری