دیاکو پرواز
02186015919

دیاکو پرواز
نام آژانس : دیاکو پرواز
تلفن : 02186015919
ایمیل : diyako.travelagency@gmail.com
وب سایت : diyakoparvaz.com
آدرس : خ گیشا - بین کوچه 10 و 12 -پلاک 13 - طبقه دوم - واحد 6


تور مجارستان اتریش 22 دی 97

مبدا / مقصد
تهران - وین بوداپست
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - Qatar Airways Airline)
شروع / پایان
22 دی تا 26 دی (4) شب (Jan 16 - Jan 12)
مدارک لازم
سند مالکیت – پرینت بانکی 3 ماهه (تمکین موجودی حساب) – سوابق بیمه ای – سوابق شغلی – گواهی اشتغال یا جواز کار – عکس شناسنامه – پاسپورت - در صورتیکه مسافر دانشجو باشد گواهی تحصیلی الزامیست
خدمات آژانس
بلیط رفت و برگشت -اقامت در هتل با صبحانه - لیدر فارسی زبان و اتوبوس اختصاصی در تمام طول سفر – ویزا شنگن - اقامت نفر سوم (بزرگسال) در وین در اتاق جداگانه می باشد - شامل 2 گشت همراه با پذیرایی (1 گشت در بوداپست + 1 گشت در وین)
توضیحات
- مسافران می بایست جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل سفارت حضور به هم می رساند و هزینه کارمزد سفارت به عهده مسافر می باشد - لیدر فارسی زبان از فرودگاه مقصد با مسافران همراه خواهد بود - نرخ کودک زیر 2 سال 200 یورو + 870.000 تومان (نرخ پرواز) می باشد - ارائه ضمانت نامه بانکی بازگشت از سفر برای تمامی مسافران الزامیست - مبلغ ضمانت نامه بانکی حداقل 50 میلیون تومان می باشد - هزینه ترجمه مدارک به عهده مسافر است. - در زمان ثبت نام پرداخت 50% از کل هزینه تور برای نفر الزامی است و مابقی هزینه ها بعد از صدور ویزا انجام می پذیرد . - نرخ پرواز با توجه به نوسانات نرخ ارز متغیر است .
در تماس با آژانس مسافرتی دیاکو پرواز حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
بوداپست 3 شب ساعت پرواز رفت 04:40 و ساعت پرواز برگشت 19:00
وین 1 شب ترانسفر بین شهری با اتوبوس اختصاصی
هتل های قابل ارائه تور
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری