سحر سفر
02122563518

سحر سفر
نام آژانس : سحر سفر
تلفن : 02122563518
ایمیل : Saharsafar.tour@gmail.com
وب سایت :
آدرس : خ مفتح شمالی - خ زهره غربی - پلاک 29طبقه 1
متاسفانه تور مورد نظر منقضی شده است !!

آفر تور جزیره کیش آبان 97

مبدا / مقصد
تهران - کیش
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - زاگرس)
شروع / پایان
22 آبان تا 27 آبان (2) شب (Nov 18 - Nov 13)
مدارک لازم
اسم و فامیل شناسنامه و کد ملی
خدمات آژانس
صبحانه - استقبال فرودگاهی - - گشت دور جزیره رایگان-و تخفیفات گردشگری
توضیحات
در پایین قیمت های اتاق 2 تخته می باشد و در صورت در خواست اتاق 3 تخته به بالا و نرخ پایین تر با ما تماس بگیرید. در صورت درخواست اقامت هتل یا پرواز تک با ایرلاین های مختلف با شماره 22563518 و 09122046328 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری با کانتر مربوطه خانم مینایی 09122046328 تماس بگیرید. در صورت درخواست هتل های دیگر یا تاریخ های دیگر با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید. این شرکت در خصوص سوییت های شخصی کیش هم سررویس ارائه می دهد. برای درخواست تعداد شبهای بیشتر یا کمتر و یا تورهای کیش از مبدا های غیر از تهران نیز تماس حاصل فرمایید. نرخ نوزاد ۱۵۰ هزار تومان می باشد.
در تماس با آژانس مسافرتی سحر سفر حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
کیش 2 شب درصورت جوابگونبودن شماره ثابت و ساعات غیر اداری با 09122046328 خانم مینایی تماس حاصل فرمایید.
هتل های قابل ارائه تور
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری