ماهرخ گشت
02144253400

ماهرخ گشت
نام آژانس : ماهرخ گشت
تلفن : 02144253400
ایمیل : mahrokhgashttravel@gmail.com
وب سایت : www.dcharter.com
آدرس : تهران ستارخان چهارراه خسرو مجتمع الماس غرب درب aواحد 108
متاسفانه تور مورد نظر منقضی شده است !!
تاریخ رفت تاریخ برگشت اقامت ایرلاین شروع قیمت از

تور شیراز 18 و 19 و 20 آبان 97

مبدا / مقصد
تهران - شیراز
نوع سفر
هوائی (ایرلاین - ایران ایر تور)
شروع / پایان
18 آبان تا 22 آبان (2) شب (Nov 13 - Nov 09)
مدارک لازم
شناسنامه کارت ملی
خدمات آژانس
صبحانه پرواز رفت وبرگشت هزینه تراسفر وگشت شیراز 70000 هزار تومان هر نفر که شامل تراسفر رفت و برگشت گشت تخت جمشید نقش رستم شیرازگردی شامل دروازه قران حافظیه ارامگاه سعدی ارگ کریم خانی مسجد نصیر الملک شاهچراغ نارنجستان قوام بازار وکیل . به همراه کلیه ورودیه ها و لیدر مجرب 09190292800میباشد..
توضیحات
نرخ کودک زیر 2 سال120هزار صبحانه پرواز رفت وبرگشت هزینه تراسفر وگشت شیراز 70000هزار تومان هر نفر که شامل تراسفر رفت و برگشت گشت تخت جمشید نقش رستم شیرازگردی شامل دروازه قران حافظیه ارامگاه سعدی ارگ کریم خانی مسجد نصیر الملک شاهچراغ نارنجستان قوام بازار وکیل . به همراه کلیه ورودیه ها و لیدر مجرب میباشد.. تلفن خارج از ساعات اداری:09190292800
در تماس با آژانس مسافرتی ماهرخ گشت حتما ذکر شود از لحظه آخر تماس گرفته اید، آژانس ها ملزم به ارائه قیمت های ذیل برای تاریخ های ثبت شده می باشند. در غیر این صورت حتما فرم گزارش تخلف را پر کنید.
اطلاعات مقصد
شهر
مدت اقامت
توضيحات
شیراز 2 شب ساعت پرواز رفت صبح و ساعت پرواز برگشت عصر
هتل های قابل ارائه تور
دانلود فایل pdf
به اشتراک گذاری این تور
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این تور با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
گزارش تخلف
در صورتیکه پس از تماس با آژانس مربوطه قیمت های ارائه شده با قیمت های ثبت شده در سایت اختلاف داشتند و آژانس مربوطه از ارائه تور با قیمت های فوق ممانعت کرد، لطفا فرم زیر را پر کنید تا پیگیری های لازم از طریق تیم لحظه آخر به عمل آید.
موبایل
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن تخلف
تورهای مشابه
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری