امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید آتن کپیتال

مرکز خرید آتن کپیتال

کشور یونان به دلیل زیبایی های بی نظیری که دارد، سالیانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا پذیرا می باشد. مرکز خرید همواره یکی از بخش های مهم و جذاب سفر بوده که توریست ها را به سمت خود می کشاند. مرکز خرید آتن کپیتال یکی از مراکز خرید محبوب کشور یونان می باشد. این مرکز خرید از جمله لوکس ترین مراکز خرید آتن است.
مرکز خرید آتن کپیتال دارای فروشگاه های برند معروف و رستوران های مجلل می باشد که گردشگران تور آتن می توانند از آن ها بهره مند شوند. مرکز خرید آتن کپیتال مجهز به سینماهای نوین و پیشرفته و سالن کنفرانسی مدرن با ظرفیت حدود 250 نفر نیز می باشد که توریست های تور آتن می توانند از آن ها استفاده کنند. برای ساخت این مرکز خرید حدود 45 میلیون یورو هزینه شده است. مساحت کلی این مرکز خرید حدود 15000 متر مربع بوده و نخستین بار در سال 2010 مورد بهره برداری قرار گرفت. این مرکز خرید به روش پست مدرن ساخته شده و معماری زیبای آن، این مرکز خرید را به یکی از مکان های دیدنی شهر آتن تبدیل کرده است. در دل مرکز خرید آتن کپیتال موزه خودروهای یونانی وجود دارد که نظر گردشگران تور یونان را به خود جلب کرده است. این موزه یکی از بخش های بسیار مهم مرکز خرید مجلل آتن کپیتال می باشد که سالانه حدود 3.5 میلیون یورو از آن درآمد کسب می کند.
این مرکز خرید امکانات دیگری از قبیل: تعدادی رستوران و کافه، زمین بازی و بولینگ دارد. مرکز خرید آتن کپیتال دارای پارکینگ اختصاصی است که باعث می شود مسافران با امنیت خاطر خرید خود را انجام دهند و از قسمت های مختلف آن بازدید کنند. گردشگران تور آتن به هنگام خستگی هم می توانند از چمن های فضای بیرونی پاساژ بهره ببرند و در آن استراحت کنند. 

نظرات مردم درباره مرکز خرید آتن کپیتال

ربیعی 27 شهریور 97
1
مرکز خرید آتن کپیتال خیلی مکان خوب و دیدنی هست و خیلیم زیاد خرجش کردند
درج نظر