امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید آرنا کرواسی

مرکز خرید آرنا کرواسی

زاگرب پایتخت کرواسی و شهری ثروتمند است. مراکز خرید بسیاری در این شهر وجود دارد که هر کدام شکوه و عظمت خود را به رخ یکدیگر می کشانند، مراکز خرید جزو یکی از مکان هایی می باشند که مورد توجه گردشگران و حتی ساکنان شهر قرار می گیرند به همین خاطر بازدید کنندگان زیادی دارند. گردشگران تور کرواسی برای سفری لذت بخش همراه با خریدی خوب نیاز به شناخت مراکز خرید آن شهر را دارند، با ما همراه باشید تا با یکی از بزرگ ترین مرکز خرید شهر زاگرب آشنا شوید. مرکز خرید آرنا کرواسی بسیار لوکس و بزرگ می باشد که در این شهر شهرت دارد.

 در سال 2010 بیشترین رونق را داشته که مهمترین سال برای کسب و کار این مرکز خرید بوده است. مرکز خرید آرنا کرواسی اعلام کرده بود که در سال های آینده موقعیت خود را در بخش مرکز خرید افزایش می دهد و در سال 2015 رشد آن به 10% رسید. این مرکز خرید دارای بیش از 200 فروشگاه می باشد،  فروشگاه ها برند های مختلف پوشاک، لوازم آرایشی، وسایل دیجیتالی را در خود جای داده اند که می توان به برند های: اینترسپار، اپل، هیولت پاکارد، لگو، سامسونیت، سونی، سامسونگ و غیره اشاره کرد. در یکی از طبقات این مرکز سینماهای cinestar multiplex  با اولین سینمای imax  در منطقه و سینمای DX4 منحصر به فرد سامسونگ وجود دارد که این سینماها طرفداران زیادی دارند و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار می گیرند.

 طبقات دیگر این مرکز دارای کافه ها، رستوران ها و انواع مواد غذایی و خوراکی ها می باشد همچنین برند های بین المللی غذایی از جمله: برگر کینگ، کی اف سی، مک دونالد وجود دارد که گردشگران گرامی و بازدید کنندگان عزیز می توانند به هر سلیقه و ذاعقه ای که دارند غذای مورد علاقیشان را میل فرمایند. مرکز خرید آرنا کرواسی تا به حال میزبان 9 میلیون بازدید کننده بوده است از این رو مکانی مناسب برای پاساژگردی و خرید می باشد تا ساعاتی خوش و دلنشین را در این مرکز سپری کنید.

نظرات مردم درباره مرکز خرید آرنا کرواسی

الینا 21 شهریور 97
2
کسی هست که مرکز خرید آرنا کرواسی رو رفته باشه و بتونه راهنماییم کنه؟
درج نظر