آنتالیم پریمیوم مال

📅 بروزرسانی : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ بازدید : 231

اگر در خرید کردن قیمت برایتان مهم نیست و فقط کیفیت و زیبایی وسایل و پوشاک برایتان مهم است می توانید به آنتالیم پریمیوم مال واقع در آلانیا آنتالیا بروید. این مرکز خرید از گران قیمت ترین مراکز خرید موجود در آنتالیا می باشد که دارای انواع لباس و پوشاک با برندهای معتبر و روز دنیا برای گردشگران تور آنتالیا می باشد. اما به صورت کلی می توان گفت که متشکل از بیش از صد برند برتر پوشاک ترکی و بین المللی بوده که در کنار یکدیگر مشغول به کار اند و با کیفیتی واقعی و قیمتی مناسب با کیفیت ، کالا های خود را به مردم عرضه می نمایند. در آنتالیم پریمیوم مال فروشگاه های برند بسیاری محصولات با کیفیت خود را ارائه می کنند.

همچنین در آن فروشگاه های چرم،جواهرات، کیف و کفش های درجه یک و ... وجود دارند که می توانند پاسخگوی سلیقه مشکل پسندان باشد. همچنین این مجموعه دارای پارکینگ طبقاتی سر پوشیده با ظرفیت 1000 خودرو بوده و علاوه بر این تعداد، دارای پارکینگ روباز، به ظرفیت نگهداری از 200 خودرو نیز می باشد. از آن جایی که ساعت کاری این مجموعه همه روزه از 10 صبح الی 23 شب می باشد، شما حتی نیازی به صرف صبحانه در بیرون پاساژ را نداشته و می توانید با مراجعه به یکی از کافه یا رستوران ها از صبحانه های لذیذ آنها لذت کامل را ببرید. پریمیوم مال در واقع یک مرکز خرید مجهز و با کیفیت برای گردشگران تور آنتالیا می باشد که می توانند تمامی خرید خود را در چند ساعت و میل کردن غذایی خوشمزه در فود کرت آن به اتمام برسانند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره آنتالیم پریمیوم مال

ثریا شهریور 1397
15 نفر پسندیدند
آنتالیم پریمیوم مال اجناس خیلی گرونی داره من پیشنهاد نمی کنم که برید

lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/3104-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به آنتالیم پریمیوم مال