متروپلیس

مسکو شهر پر جاذبه ای است که همه ساله گردشگران بسیاری را با سوی خود می کشاند. اما یکی از جاذه های جذاب این این شهر که برای گردشگران تور روسیه هم بسیار جذاب است و آن ها را به سوی خود می کشاند مراکز خرید عظیم این شهر است. بازدید از این مراکز خرید می تواند به تنهایی یک روز کامل از وقت شما را بگیرد. یکی از این مراکز خرید که دارای محبوبیت بسیاری بوده و آوازه اش در میان گردشگران تور روسیه نیز پیچیده شده است، مرکز خرید متروپلیس مسکو نام دارد.

این مرکز خرید عظیم به سبک غربی بنا شده و به دلیل معماری خاص خود، توانسته تا از تمامی رغیبانش در این زمینه پیشی بگیرد. متروپلیس متشکل از سه طبقه بوده و در مجموع دارای دویست و هشتاد و پنج فروشگاه می باشد. اما جدای از سبک معماری جذابش یکی از دلایلی که این مرکز خرید را نسبت به بقیه متمایز می ساز آن است که دارای برترین فروشگاه و برند های پوشاک همچون لوییس، تامی، زارا، مانگو، اسپریت و غیره بوده و همچنین دارای یکی از بهترین هایپر مارکت های شهر است، که در نوع خود بی نظیر می باشد. این هایپر مارکت برای مشتریان خود امکانات ویژه ای داشته و همه روزه به عرضه ی مواد غذایی ارزان قیمت و تازه می پردازد. همچنین شما می توانید غذا های خوش آب و رنگی را در این هایپر عظیم خریداری نمایید.

مرکز خرید متروپلیس یکی از برترین مراکز تفریحی شهر مسکو هم بشمار می آید. چرا که دارای امکاناتی همچون استخر، سالن ماساژ، استراحت گاه ها، سینما، سالن بولینگ و تاکسی سرویس می باشد. همچنین این مرکز خرید علاوه بر امکانات فوق، دارای انواع و اقسام رستوران های مختلفی بوده که هرکدام از آن ها در نوبه ی خود بهترین بوده و می توانند یکی از برترین انتخاب های شما برای صرف یک وعده غذای لذیذ باشند.

به صورت کلی می توان گفت که مرکز خرید متروپلیس مسکو به تنهایی می تواند تمامی نیاز ها و خواسته های عموم مردم را برطرف نماید. اما یکی از دلایلی که باعث محبوبیت این مرکز خرید شده است، دسترسی آسان آن به نقاط مهم شهر توسط مترو است. از آن جایی که موقعیت مکانی این پاساژ در نزدیکی ایستگاه مترو می باشد، شما می توانید به راحتی از اینجا به تمامی نقاط شهر بروید، بدون آن که دغدغه ای برای رفت و آمد داشته باشید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره متروپلیس

کاوه 21 شهریور 97
0
متروپلیس مگه جاذبه گردشگری نیست ؟ درست می گید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر