امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا

شهر پاتایا به سبب جاذبه های توریستی بسیار خوب و تفریحات مفرحی که دارد، نزد جهانگردان بسیار محبوب است. به دلیل استقبال بسیار خوبی که از این شهر صورت گرفته، سرمایه داران اقدام به احداث تعداد زیادی مرکز خرید کرده اند. یکی از مراکز خریدی که در این شهر وجود دارد مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا نامیده می شود. نمای ظاهری این مجتمع تجاری بسیار جالب بوده و الهام گرفته از طبیعت است.

مرکز خرید سنترال سنتر پاتایا که به بیگ سی نورث شهرت دارد، جزء مراکز خرید خوب و باکیفیت این شهر به حساب می آید. این مرکز خرید حدود 130 غرفه را در خود جای داده که در آن ها اجناس و لوازم مختلفی نظیر: البسه، کیف، کفش، مواد خوراکی، لوازم الکترونیکی، زیورآلات و لوازم خانگی به فروش می رسد و گردشگران تور پاتایا بنا بر نیاز خود می توانند خریدهای خود را انجام دهند. علاوه بر این فروشگاه ها، 5 سینمای شهری، یک هایپر مارکت، یک مرکز آی تی و تعدادی رستوران نیز در این مجتمع تجاری وجود دارد که در رستوران آن می توانید انواع غذاهای بومی و بین المللی را سرو کنید و لذت ببرید. هایپر مارکتی که در این پاساژ وجود دارد، بزرگترین فروشگاه آن می باشد. در داخل پاساژ دستگاه های تهویه هوا وجود دارد که این امکان را ایجاد می کند تا شما در هر فصل، در دمایی مناسب به خرید کردن بپردازید.
قسمتی از پاساژ دارای زمین بازی کودکان بوده که گردشگران تور تایلند می توانند کودکان خود را به آن جا برده و در زمانی که آن ها مشغول بازی کردن هستند، به خرید کردن بپردازند. جابجایی بین طبقات مختلف پاساژ از طریق پله برقی صورت می گیرد. مبحث نظافت در این مرکز خرید بسیار جدی بوده و به صورت هر روزه انجام می شود به گونه ای که گردشگران تور پاتایا همیشه سرامیک های این مرکز خرید را درخشان می بینند. 
درج نظر