امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید مگنا پلازا

مرکز خرید مگنا پلازا


شهر آمستردام یکی از شهرهای دوست داشتنی هلند می باشد که هر ساله میزبان تعداد بی شماری از توریست ها می باشد. در این شهر مراکز خرید بسیار خوبی وجود دارد که مهم ترین آن ها مرکز خرید مگنا پلازا نام دارد.
مرکز خرید مگنا پلازا یکی از 10 ساختمان پراهمیت دولتی به حساب می آید که معماری آن به سبک نئوگوتیک می باشد. این سبک معماری، زیبایی بی نظیری را به این سازه بخشیده که توجه گردشگران تور آمستردام را به خود جلب کرده است. علاوه بر ظاهر این ساختمان، فضای داخلی آن هم تاریخی بوده و بسیار زیبا می باشد. این مرکز خرید کوچک به طور کلی 40 غرفه را در خود جای داده است.
این مرکز خرید 4 طبقه بوده که در 3 طبقه آن لباس های باکیفیت و مارک دار به فروش می رسد و توریست های تور هلند و علاقه مندان به برندهای اس یو اس و منگو می توانند در این پاساژ خریدهای خوبی داشته باشند. در مگنا پلازا انواع شلوار جین، لباس های زنانه، پیراهن های مردانه، لباس های بچگانه در سایز های مختلف وجود دارد که می توانید بر اساس سلیقه خود از آن ها خریداری نمایید. در طبقه همکف پاساژ مغازه هایی وجود دارد که می توانید مایحتاج روزانه و مواد غذایی مورد نظر خود را از آن ها تامین نمایید.
مرکز خرید مگنا پلازا تعدادی رستوران و کافی شاپ دارد که گردشگران تور آمستردام می توانند بعد از ساعاتی گشت و گذار در پاساژ، برای رفع خستگی به آن ها رفته و از انواع غذاهای ایتالیایی لذیذ و نوشیدنی های دلچسبی که در فضای دلنشین آن ها سرو می شود بهره ببرند.
جالب است بدانید که این مرکز خرید در گذشته یک پست خانه بوده که بعد از بازسازی های انجام شده، به یک مرکز خرید تبدیل شده است.
آدرس: هلند/ آمستردام/ میدان دام/ پشت کاخ کوئینز 
درج نظر