مرکز خرید پورتا دی روما

شهر رم مورد توجه بسیاری از جهانگردان قرار دارد. در این شهر جاذبه ها، تفریحات، رستوران، کافی شاپ و مراکز خرید بسیار خوبی وجود دارد که هر گردشگری را مجاب می کند تا از آن بازدید کند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با یکی از بهترین مراکز خرید این شهر که مرکز خرید پورتا دی روما نام دارد، مطالبی شرح دهیم.

مرکز تجاری پورتا دی روما 220 مغازه دارد که انواع برند های جهانی مانند: مارین، بتا، ام اند اچ، بنتون و غیره در آن ها موجود می باشد.
مرکز خرید پورتا دی روما یکی از مراکز خرید مدرن شهر رم محسوب می شود که امکانات بسیار خوبی دارد. تعداد بی شماری کافی شاپ، رستوران، مرکز نگه داری از کودکان، زمین بازی کودکان، پارکینگ بزرگ، 2 استخر، 1 باشگاه بدنسازی، آرایشگاه و 13 سالن سینما در این مرکز تجاری وجود دارد که گردشگران تور رم می توانند از آن ها بهره مند شوند. سینمای این مرکز تفریحی مناسب می باشد که با ارائه فیلم های به روز و جدید، توریست ها را سرگرم می کند. رستوران های موجود در این پاساژ انواع غذاهای ایتالیایی لذیذ و برخی غذاهای بین المللی را در منوی خود دارند که گردشگران تور رم می توانند از آن ها بهره مند شوند. در مرکز بازی کودکان، قطاری وجود دارد که بچه ها را می گرداند. باشگاه بدنسازی مجموعه نیز، مجهز بوده و اگر شما گردشگران تور ایتالیا به این ورزش علاقه دارید می توانید در آن به ورزش حرفه ای بپردازید.
در این مرکز خرید غرفه های زیادی برای فروش البسه، تجهیزات ورزشی، کیف و کفش، لوازم الکترونیک و حتی لوازم خانگی وجود دارد. انواع لباس های مردانه و زنانه در سایزهای مختلف در این مرکز وجود دارد که می توانید آن ها را خریداری کنید. 
آدرس: ایتالیا/ رم/ خیابان گراند راکوردو/ خروجی بوفالوتا 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر