مرکز خرید مال آتن

در این نوشته به معرفی بزرگ ترین مرکز تجاری موجود در یونان یعنی مرکز خرید مال آتن بپردازیم، اگر از علاقمندان به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید لوکس و بزرگ دنیا هستید در ادامه با ما همراه باشید تا مرکز خرید مال آتن را به شما معرفی کنیم.
این مرکز خرید مدرن در سال 2005 افتتاح شده است و بیش از 58 هزار متر مربع وسعت دارد، وجود فروشگاه های متعدد، امکانات رفاهی و غیره این مجموعه تجاری را به یکی از بهترین مرکز خرید های موجود در یونان تبدیل کرده است.بیش از 195 فروشگاه در مرکز خرید مال آتن وجود دارد که اجناس بسیار متنوعی نظیر پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف، کفش، اسباب بازی و غیره را به فروش می رسانند و گردشگران تور آتن می توانند تمامی وسایل مورد نیاز خود را از این مرکز خرید مجهز خریداری کنند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در مرکز خرید مال آتن امکانات بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از سرویس بهداشتی، 25 رستوران و کافه، پارکینگ، سینما، دستگاه خودپرداز و غیره که گردشگران تور آتن می توانند از آن ها استفاده کرده و لحظات بسیار خوشی را در این مجموعه تجاری لوکس سپری کنند.
گردشگران تور آتن باید بدانند که برای رفتن به این مرکز تجاری می توانند به وسیله مترو خود را به ایستگاه نراتزیوتیسا رسانده و سپس به مرکز تجاری مال آتن مراجعه کنند.
چنانچه مایل به خرید از نمایندگی برند های مطرح دنیا هستید این مرکز خرید می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد چرا که بسیاری از برند های مطرح و معروف دنیا در این مجموعه نمایندگی دارند.
خوب است بدانید که در مجموعه سینما های این مرکز خرید همواره فیلم های روز دنیا با بهترین کیفیت اکران می شود که علاقمندان می توانند بلیط تهیه کرده و از سینمای مجموعه استفاده کنند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر