مرکز خرید آیدین پریهام

سیل عظیم توریست هایی که سالیانه به کشور ترکیه سفر می کنند، سرمایه گذاران زیادی را مجاب می کند تا مراکز خرید لوکسی در این کشور احداث کنند. تعداد این مراکز خرید همچنان در حال افزایش می باشد. مرکز خرید آیدین پریهام یکی از بهترین مرکز خریدهای وان است.
مرکز خرید آیدین پریهام یکی از معروف ترین مراکز خرید شهر وان می باشد که با وجود قدیمی بودن، اغلب گردشگران تور وان برای خرید کردن آن را در اولویت قرار می دهند. سطح قیمت ها در این مکان ممکن است کمی گران باشد، ولی این قیمت بالا به دلیل اصل بودن اجناس می باشد که ارزش پرداخت هزینه بالا را دارد. عاشقان برند و مارک های معروف می توانند خریدهای باکیفیتی در این مرکز خرید داشته باشند. مغازه های لوکسی در این پاساژ قرار دارد که انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی را به فروش می رسانند.
مرکز خرید آیدین پریهام دارای امکاناتی مانند: کافی شاپ، سرویس بهداشتی، آسانسور، 4 سالن تئاتر و سینما و فود کورت بوده که گردشگران تور ترکیه می توانند از آن ها بهره ببرند. سالن های تئاتر و سینما یک سرگرمی فوق العاده در این مکان می باشد که تماشای نمایش ها و فیلم های آن، بازدیدگنندگان را به وجد می آورد.
دو رستوران معروف در نزدیکی این پاساژ قرار دارد که گردشگران تور وان می توانند بعد از خرید کردن و گشت و گذار، به آن ها رفته و غذایی میل کنند و خستگی پاساژگردی را به در کنند. آن دسته از توریست هایی که در هتل های مرکز شهر اقامت دارند، به راحتی و با قدم زدن چند دقیقه ای می توانند به این پاساژ رفته و خریدهای خود را انجام دهند.
ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب
آدرس: ترکیه/ شهر وان/ جنب رستوران های بیر چوک و تامارا گریل 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما