مرکز خرید زمرد قشم

📅 بروزرسانی : ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازدید : 1858
بسیاری از گردشگران جزیره قشم تنها با هدف خرید به این جزیره سفر می کنند اگر از این دسته هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا مرکز خرید زمرد قشم را به شما معرفی کنیم، مرکز خرید زمرد قشم در واقع یکی از بهترین و معروف ترین مراکز تجاری موجود در قشم می باشد که در آن می توانید اجناس را با قیمت ارزان تر نسبت به سایر مراکز تجاری خریداری کنید.
مرکز خرید زمرد قشم

معرفی مرکز خرید زمرد قشم

مرکز خرید زمرد قشم در یکی از محله های معروف این جزیره یعنی درگهان واقع شده است و گردشگران به راحتی می توانند خود را با تاکسی به این مرکز خرید برسانند.
در مرکز خرید زمرد قشم انواع فروشگاه های مختلف وجود دارد و تنوع بسیاری از اجناس را می توانید در این مجموعه مشاهده کنید، اما تعداد فروشگاه های پوشاک نبست به سایر اصناف بیشتر می باشد.
فروش اجناس این مرکز خرید به صورت عمده و تکی صورت می گیرد و گردشگران  می توانند اجناس مورد نیازشان را با قیمتی ارزان خریداری کنند.
سفر به قشم، بزرگترین جزیره خلیج فارس!
اگر قصد سفر با تور قشم و بازدید از بازار زمرد را دارید باید توجه داشته باشید که ساعت کاری این مجموعه از 9 صبح تا 10 شب می باشد البته لازم به ذکر است که برخی از عمده فروشان این مجموعه تا ساعت 16:00 فعالیت می کنند.
از سایر فروشگاه هایی که در این مرکز خرید فعالیت می کنند می توان به فروشگاه های لوازم برقی، کفش، کیف، لوازم آرایشی و غیره اشاره کرد.
یکی از بهترین ویژگی های مرکز خرید زمرد موقعیت مکانی آن می باشد، این مجموعه در میان بازارچه های سنتی، پاساژ ها و مراکز خرید متعدد قرار دارد و گردشگران پس از بازدید از این مجموعه می توانند به راحتی به سایر بازارچه ها و مراکز خرید رفته و به خرید بپردازند.
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر با تور قشم برایتان مفید واقع شود.
 
آدرس: جزیره قشم-درگهان-جنب بازار دریا
تلفن مدیریت: 07635267701 و 07635267702
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/13209-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B2%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D9%82%D8%B4%D9%85

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به مرکز خرید زمرد قشم