امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید گاردن کوالالامپور

مرکز خرید گاردن کوالالامپور

مرکز خرید گاردن کوالالامپور یکی از معروف ترین مراکز خرید موجود در این شهر می باشد که در این مقاله قصد داریم به بررسی فروشگاه ها و امکانات این مجموعه بپردازیم، اگر از گردشگران تور کوالالامپور هستید مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم.
مرکز خرید گاردن کوالالامپور در سال 2007 تأسیس شده است و یکی از مراکز خرید نسبتاً جدید کوالالامپور به شمار می آید، در این مجموعه تجاری فروشگاه های متعددی وجود دارد که بسیاری از آن ها نمایندگی برند های مطرح های دنیا می باشند.
مرکز خرید گاردن کوالالامپور که مجموعا دارای 6 طبقه مجزا می باشد بیش از 200 فروشگاه بسیار لوکس را در خود جای داده است، طراحی و ساخت این مرکز خرید بسیار زیبا و هوشمندانه می باشد و به همین جهت نظر اغلب گردشگران را به سوی خود جلب می کند، اگر از غلاقمندان به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید لوکس هستید باید بدانید که این مجموعه از طریق یک زیر گذر به مرکز خرید میدولی متصل می شود و گردشگران می توانند از هر دو مرکز خرید بازدید کنند.
از برند هایی که در مرکز خرید گاردن نمایندگی دارند می توان به لوویس وینتون، ورساچه، بربری، آرمانی، کلوین کلین، گپ، لاگوست، هوگو باس و غیره اشاره کرد.
در این مرکز خرید بسیار مجهز امکانات رفاهی بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از رستوران ها و کافی شاپ های متعدد، وای فای رایگان، سرویس بهداشتی، اتاق بازی کودکان، مرکز نگهداری از کودکان، دستگاه خودپرداز، شعبات بانک های مالزی و غیره.
همچنین گردشگران تور کوالالامپور باید بدانند که در این مرکز خرید یک سینمای بسیار مجهز و لوکس وجود دارد که در سالن های آن فیلم های روز دنیا اکران می شود.
اگر قصد سفر با تور کوالالامپور را دارید بازدید از این مرکز خرید را از دست ندهید.
درج نظر