امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید سنترو واسکو دا گاما

مرکز خرید سنترو واسکو دا گاما

شهر لیسبون پایتخت کشور پرتغال است که بیش از سایر شهرهای این کشور مورد توجه توریست ها قرار گرفته است. خرید کردن همیشه یکی از جذاب ترین بخش های سفر بوده که در این شهر هم طرفداران خاص خودش را دارد. یکی از مراکز خریدی که در این شهر وجود دارد و می خواهیم به شما معرفی کنیم تا برای خرید کردن به آن بروید، مرکز خرید سنترو واسکو دا گاما می باشد.
نمای ظاهری این مرکز خرید شبیه به دریا بوده که جلوه ی خاص و ویژه ای دارد و به هنگام شب با روشن شدن چراغ های نمای بیرونی جلوه ی بسیار زیبایی پدیدار می شود. این مرکز خرید در 3 طبقه ساخته شده است. در مرکز خرید سنترو واسکو حدود 165 مغازه وجود دارد که در آن به فروش اقلامی مانند: البسه، کیف، کفش، جواهرات و طلا، لوازم آرایشی، لوازم ورزشی، عطر و لوازم خانه می پردازند. جالب است بدانید که 36 رستوران در این مرکز خرید وجود دارد و گردشگران تور لیسبون می توانند انواع غذاهای پرتغالی و بین المللی را در آن ها میل کنند. کافی شاپ های رستوران، نوشیدنی های دلچسبی را سرو می کنند که بازدیدکنندگان می توانند در تراس های آن با تماشای چشم انداز بسیار زیبایی از شهر، نوشیدنی خود را میل کنند. در این مرکز خرید انواع برندهای معروف وجود دارد که دوستداران مد و فشن می توانند از آن لباس های باکیفیت خریداری کنند.
از امکانات دیگر مرکز خرید سنترو واسکو دا گاما می توان به وجود 10 سینما، سالن تئاتر، خدمات درمانی، هایپر مارکت و غیره اشاره کرد که گردشگران تور لیسبون امکان استفاده از آن ها را دارند. ساعت کاری این پاساژ از ساعت 9 صبح تا 12 شب می باشد که گردشگران تور پرتغال می توانند در این بازه زمانی به خرید کردن در آن بپردازند. 
درج نظر