مرکز خرید یورما 2

شهر رم را می توان یکی از زیبا ترین شهر های موجود در کشور ایتالیا دانست که جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است یکی از این جاذبه ها مرکز خرید یوروما ۲ می باشد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مرکز خرید در اختیار گردشگران تو رم قرار دهیم به همین جهت اگر قصد سفر با تور رم را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا مرکز خرید یوروما ۲ را به شما معرفی کنیم.
مرکز خرید یورما ۲ یکی از بهترین مراکز خرید شهر رم می باشد که در سال ۲۰۰۸ میلادی در خیابان ویاله دل اوچیانو پاچیفکو این شهر تأسیس شده است و امکانات بسیاری را به گردشگران تو رم عرضه می کند
برخی از این امکانات عبارتند از رستوران ها و کافه های متعدد، پارکینگ، انواع فروشگاه ها، پله برقی، سرویس بهداشتی و غیره.
باید بدانید که در این مرکز خرید بیش از 240 فروشگاه وجود دارد که در زمینه ها مختلف نظیر پوشاک، جواهرات، کیف، کفش و غیره فعالیت می کنند و گردشگران تو رم می توانند از این فروشگاه ها اجناسی بسیار با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنند.
به طور کلی مرکز خرید یورما 2 مکانی مناسب برای علاقمندان به خرید می باشد.
گردشگران تور رم باید توجه داشته باشند که بسیار برند های معتبر دنیا در این مرکز خرید نمایندگی دارند و گردشگران می‌توانند اجناس برند را از آن ها خریداری کنند.
برخی از برند هایی که در مرکز خرید یورما 2  نمایندگی دارند عبارتند از آدیداس، برشکا، کراکرز، اسکچرز، زارا هوم، اپل، سواچ و غیره.
اگر قصد سفر با تور رم و خرید در این شهر را دارید بازدید از این مرکز خرید زیبا را فراموش نکنید
امیدواریم این مقاله در سفر با تور رم برای گردشگران مفید واقع شود..
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر