مرکز خرید لاس آرناس

یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در اروپا، شهر بارسلونا می باشد. این شهر دارای مکان های توریستی زیادی است که گردشگران می توانند از آن ها بازدید کنند. اما بخشی جذاب و دوست داشتنی که در سفر وجود دارد، بازدید از مراکز خرید می باشد. یکی از مرکز خریدهای شهر بارسلونا که از جانب توریست ها مورد استقبال قرار گرفته، مرکز خرید لاس آرناس نام دارد.
مرکز خرید لاس آرناس با معماری ویژه و خاصی که دارد، نظر رهگذرانی که از خیابان اسپنیا عبور می کنند را به خود جلب می کند. شکل ظاهری این مرکز خرید گرد و دایره ای می باشد که بازدید از آن خالی از لطف نیست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، این مرکز خرید در سال 1900 به منظور برگزاری مسابقات گاوبازی تاسیس شد که این رویه تا سال 1977 ادامه داشت. نهایتا در سال 2010 یکی از شهروندان، این مرکز را خریداری کرد و به یک مرکز خرید شیک و به روز تبدیل کرد که گردشگران تور اسپانیا می توانند در آن به خرید کردن بپردازند.

نمای ظاهری این پاساژ به چراغ هایی آبی رنگ مزین گشته که بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. آن دسته از گردشگران تور بارسلون که به دنبال برندهای معروف هستند، می توانند خریدهای دلخواهی در این مرکز خرید داشته باشند.
در قسمت فوقانی مرکز خرید لاس آرناس کافی شاپی رمانتیک وجود دارد که نمایی از شهر بارسلونا را می توانید در آن به نظاره بنشینید و در عین حال از انواع نوشیدنی های گرم و سردی که در آن سرو می شود، سفارش داده و لذت ببرید.
در برخی مواقع برنامه های سرگرم کننده ای مانند پخش موسیقی زنده و نمایش رقص نیز در این پاساژ برگزار می شود که سرگرمی لذت بخشی می باشد. همچنین پخش موسیقی همواره در این مکان وجود دارد و توریست ها به هنگام خرید می توانند موزیک هم گوش دهند. این مرکز خرید همه روزه بین ساعات 10 صبح تا 10 شب میزبان گردشگران تور بارسلون می باشد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر