امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید رویال گاردن پاتایا

مرکز خرید رویال گاردن پاتایا

یکی از مراکز خرید پاتایا که گردشگران تور پاتایا می توانند تنوعی از محصولات مختلف را در آن تهیه کرده و از رستوران ها و کافه های روباز موجود در مرکز خرید لذت ببرند، مرکز خرید رویال گاردن پاتایا است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با مرکز خرید رویال گاردن پاتایا بیشتر آشنا شوید.
پاتایا بزرگترین جزیره تایلند است که به لطف جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی، تفریحات آبی و سواحل زیبا در کنار طبیعت سبز سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. پاتایا برای
گردشگران مراکز خرید زیادی را در نقاط مختلف جزیره در نظر دیده است تا گردشگران تور پاتایا بتوانند به راحتی در میان آن ها انواع سوغاتی های مورد نظر خود را تهیه کنند. یکی از این مراکز خرید که در دل خود موزه ای هم دارد، مرکز خرید رویال گاردن پاتایا است.
مرکز خرید رویال گاردن یکی از مراکز خرید نزدیک به ساحل در پاتایا است و گردشگران هنگام بازدید از آن مغازه های زیادی را در کنار غرفه های مختلف مشاهده می کنند که انواع محصولات در ضمینه لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، پوشاک و غیره را به فروش می رسانند. لازم به ذکر است در این مرکز خرید برند های جهانی محبوبی هم وجود دارد اما اگر به دنبال کالاهای لوکس و گران قیمت هستید، این مرکز نمی تواند گزینه خوبی برایتان باشد.
مرکز خرید رویال گاردن برای گردشگران تور پاتایا امکانات رفاهی مناسبی را در نظر گرفته است مانند رستوران ها و کافه های مختلف که در کنار قیمت های پایین، کیفیت مطلوبی هم دارند. همچنین یکی از ویژگی های جالب این مرکز خرید موزه ای است که در طبقه بالای آن قرار گرفته است. گردشگران تور پاتایا علاوه بر شهربازی که در کنار موزه تعبیه شده است، می توانند آثار نقاشی و مجسمه های افراد مشهوری را در آن مشاهده کنند.

نظرات مردم درباره مرکز خرید رویال گاردن پاتایا

تقوی 31 شهریور 97
2
مرکز خرید رویال گاردن پاتایا از نظر تنوع محصولی خیلی بهتر از دیگر مراکز خرید پاتایا هست
درج نظر