امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید اگورا

مرکز خرید اگورا

اگر در شهر ازمیر به دنبال مرکز خریدی معقول برای خرید و تهیه سوغاتی هستید، مرکز خرید اگورا می تواند یکی از بهترین توصیه ها باشد. مرکز خرید اگورا جزء مقاصد خرید ارزان و مناسب شهر ازمیر است که دارای تنوعی از انواع کالا ها و سوغاتی های مختلف می باشد.
ازمیر، یکی از شهر های توریستی ترکیه است که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلفی بوده و به موجب آن، سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به آن سفر می کنند. برای خرید و تهیه سوغاتی در شهر ازمیر، مراکز خرید متنوعی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. یکی از مراکز خرید محبوب این شهر، مرکز خرید اگورا است.
مرکز خرید اگورا یکی از مراکز خرید بزرگ و زیبای ازمیر است که همه روز هزاران گردشگر در میان مغازه های آن، انواع سوغاتی ها و خرید های خود را انجام می دهند. در این مرکز خرید، می توان انواع برند های محبوب جهانی در ضمینه پوشاک، لوازم خانگی، لوازم الکترونیک و غیره را مشاهده کرد که با قیمت های معقولی به فروش می رسند. مرکز خرید اگورا برای گردشگران تور ازمیر علاوه بر مغازه های خرید، برخی امکانات و خدمات رفاهی هم در نظر گرفته است تا گردشگران از بازدید از مرکز خرید، بتوانند خاطره خوبی داشته باشند. در میان امکانات و خدمات رفاهی مرکز خرید، می توان به سالن های بازی برای کودکان و رستوران ها و کافه های مختلف اشاره کرد. رستوران های اگورا، تنوعی از غذاهای محلی، بین المللی و دریای را سرو می کنند که از قیمت معقول و کیفیت مناسبی برخوردارند. همچنین در کنار رستوران ها و کافه ها، در این مرکز خرید سینما هم وجود دارد و همه روزه انواع فیلم های روز ترکی و خارجی در آن ها به نمایش گذاشته شده و بلیت های ارزانی هم برای گردشگران تور ازمیر دارند.

نظرات مردم درباره مرکز خرید اگورا

محسنی 31 شهریور 97
2
مرکز خرید اگورا ، مرکز خرید خوبی توی ازمیر محسوب میشه و طرفدارای زیادیم داره
درج نظر