امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به لاوینا مال

لاوینا مال

لاوینا مال، یکی از مراکز خرید بزرگ و محبوب شهر کی یف است بطوریکه گردشگران تور کی یف می توانند در لاوینا مال، تجربه خرید متفاوتی را داشته باشند.

کی یف، پایتخت اکراین است که سالان میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. این شهر مراکز خرید مختلفی دارد تا گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند بتوانند انواع کالا ها و سوغاتی های مختلفی را در آن ها تهیه کنند. یکی از مراکز خرید بزرگ کی یف که از امکانات مدرنی هم برخوردار است، لاوینا مال است.

لاوینا مال مغازه های زیادی دارد و این موضوع باعث بالا بودن تنوع کالا می باشد و به این دلیل، یکی از برترین انتخاب های گردشگران برای خرید و تهیه سوغاتی، لاوینا مال است و نکته حائز اهمیت این است که در این مرکز خرید، اکثر کالا ها، با کیفیت بوده و از برند های محبوب جهانی در ضمینه های لوازم خانه، لوازم الکترونیکی و پوشاک هستند. این مرکز خرید در کنار مغازه های خرید زیادی که دارد، از انواع امکانات و خدمات رفاهی نیز برخوردار است مانند شهربازی با دستگاه های مدرن برای کودکان سالن های بولینگ، بیلیارد و غیره. همچنین لاوینا مال، رستوران ها و کافه هایی هم دارد که گردشگران می توانند بعد از یک خرید طولانی در این مرکز خرید، انواع نوشیدنی ها و غذاهای آن ها را میل کنند. لازم به ذکر است در رستوران های این مرکز خرید، انواع غذاهای اکراینی، محلی و بین المللی با بهترین قیمت سرو می شود. 

یکی از ویژگی های مهم مرکز خرید لاوینا مال، برگزاری انواع برنامه ها و فستیوال های مختلف است و معمولا در اکثر روز های سال، گردشگران تور کی یف شاهد برگزاری مسابقه هایی هیجان انگیز در این مرکز خرید هستند که جوایز بسیار خوبی هم برای برنده ها در نظر گرفته شده است.


نظرات مردم درباره لاوینا مال

سیدی 31 شهریور 97
3
لاوینا مال خیلیم معروف هست گویا و پوشاک و برند های خوبیم داره
درج نظر