مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس

📅 بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 421
شهر تفلیس واقع در کشور گرجستان، یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان است. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح به این شهر سفر می کنند. شهر تفلیس دارای مراکز خرید بسیاری می باشد، یکی از مراکز خرید بزرگ و مدرن این شهر مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس بپردازیم.
این مرکز خرید در منطقه ای شلوغ در مرکز شهر تفلیس واقع شده و در حدود 100 فروشگاه در این مرکز خرید فعالیت دارند. مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس در کنار مترو تئاتر واقع شده، به همین علت دسترسی گردشگران تور تفلیس به این مرکز خرید بسیار آسان است. قیمت اجناس در این مرکز خرید متوسط می باشد. ساختمان مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس دارای 7 طبقه بوده، که در هر طبقه برند ها و فروشگاه های مختلفی وجود دارند. در طبقه همکف این مرکز خرید انواع مغازه های فروش عطر و لوازم آرایشی فعالیت دارند، در طبقه اول و دوم برند های مطرح پوشاک بانوان مانند منگو، ال سی وایکیکی، کالینز و چندین برند دیگر حضور دارند. طبقه سوم و چهارم مخصوص پوشاک کودکان بوده و دارای مکان هایی برای بازی و نگهداری از کودکان می باشد. همچنین یک هایپر مارکت بزرگ در طبقه منفی یک مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس وجود دارد، گردشگران تور تفلیس اجناس مورد نیاز خود را می توانند از این هایپر مارکت تهیه کنند. در طبقه منفی دو این مرکز خرید فروشگاه های لوازم خانگی فعالیت می کنند. طراحی داخلی و خارجی این مرکز خرید معماری بسیار زیبا و به روزی دارد.
مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس دارای رستوران ها و کافی شاپ های متنوعی می باشد، همچنین از دیگر امکانات این مرکز خرید می توان به اینترنت رایگان، پارکینگ و مراکز تفریح و سرگرمی اشاره کرد.
آدرس مرکز خرید سیتی مال گلدانی: ۲۷ Omar Khizanishvili St, Tbilisi, Georgia
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس

ربیعی شهریور 1397
11 نفر پسندیدند
من اصلا نتونستم مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس رو پیدا کنم

lahzeakhar.com/shoppingCenter-full-information/13146-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس