امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کنت پلازا

کنت پلازا

شهر قونیه واقع در کشور ترکیه می باشد و از آن جا که کشور ترکیه یک کشور توریستی می باشد که سالانه گردشگران زیادی را پذیرا می باشد، مراکز خرید بسیاری را در خود جای داده است. یکی از این مراکز خرید ها، پاساژ کنت پلازا می باشد.

مرکز خرید کنت پلازا علاوه بر این که یک مرکز خرید شیک و مدرن محسوب می شود، به اندازه ای متنوع و جذاب است که مکانی برای رهایی از زندگی روزمره می باشد و نزد گردشگران تور قونیه بسیار محبوب است. پاساژ کنت پلازا مرکز خریدی بی نظیر و لوکس است که 11 سینمای بزرگ را در دل خود جای داده است. کنت پلازا برندهای معروفی را در خود دارد که گردشگران تور قونیه که به دنبال برندها هستند می توانند خرید باب میلی داشته باشند. بزرگ ترین فروشگاه های مرکز خرید کنت پلازا متعلق به "یه که مه"  یا بوینر، "ال سی واکی کی"، "بیندیک"  و "تکنوسا"  می باشند. در این مرکز خرید برندهای دیگری نظیر کوتون، لاکوست، بنتون، لیوایز، منگو، کولینز، دی فکتو، پیرگاردین، ایو روشه، جیمی کی وجود دارد. 

این مرکز خرید شیک، کافه ها و رستوران هایی هم دارد که گردشگران تور ترکیه می توانند از آن ها بهره مند شوند. کافه ها و رستوران های زنجیره ای کنت پلازا شامل مانتی کِیفی، پیتزا هاوس، مِرو دونر، گلوریا جینز کافه و کاهوه دونیاسی می باشد. این مرکز خرید که از بهترین مراکز خرید شهر قونیه به شمار می رود، در ساعات 10 صبح تا 11 شب به روی گردشگران باز می باشد و گردشگران می توانند هر چیزی که به دنبالش می گردند را در این پاساژ پیدا کنند. این مرکز خرید شهربازی هم دارد که برای بچه ها یک سرگرمی مهیج و جذاب را فراهم کرده است. قیمت های مناسب کنت پلازا یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن می باشد. 

نظرات مردم درباره کنت پلازا

رزا 27 شهریور 97
3
کنت پلازا یکی از بهترین و پر طرفدار ترین مراکز خرید قونیه محسوب میشه
درج نظر