امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر اصفهان

سیتی سنتر اصفهان بزرگ ترین مرکز خرید ایران و یکی از بزرگ ترین مراکز خرید دنیا می باشد که در این زمینه دارای مقام پنجم می باشد. ساخت سیتی سنتر اصفهان در آبان ماه سال 1391، توسط شرکت پرستیژ لند ایران که مالک آن مسعود صرامی می باشد تکمیل شد. هدف این شرکت از ساخت این مرکز خرید، فراهم آوردن تمام نیاز های شهروندان تحت یک مجموعه بوده که در این کار موفق نیز بوده اند. در ادامه اطلاعاتی کلی درباره سیتی سینتر اصفهان در اختیارتان می گذاریم. سیتی سنتر اصفهان که هر آنچه به آن نیاز دارید را می توانید درون آن پیدا کنید و از لحاظ بزرگی به شهرکی می ماند، دارای مساحتی حدود 465500 بوده که ساختمان اصلی آن 7 طبقه بوده که 3 طبقه آن مجتمع تجاری بوده و شامل حدودا 750 واحد می باشد. 2 طبقه دیگر ساختمان اصلی آن پارکینگ سر پوشیده و سقف دار است که می تواند حدود 5500 اتومبیل را در خود جای دهد. 

2 طبقه باقی مانده را به سالن های سینمایی، سالن های چند منظوره، فست فود، فود کورت و سالن های متفرقه اختصاص داده اند. در مجتمع تجاری سیتی سنتر اصفهان انواع کالا ها با برند های مختلف ایرانی و خارجی به فروش می رسند. از فروشگاه های این مرکز خرید می توان به فروشگاه پوشاک سالیان اصفهان، فروشگاه نوین چرم، فروشگاه جین وست، فروشگاه بالنو اصفهان اشاره کرد. سیتی سنتر اصفهان امکانات تفریحی و رفاهی متعددی دارا می باشد که در ادامه به مهم ترین های آن اشاره می کنیم: هتل 5 ستاره و لوکس، مجتمع سینمایی مجزا، مجتمع نمایشگاهی، مجتمع اداری، شهر بازی سر پوشیده، فضای سبز. از امکانات جانبی این مرکز خرید می توان به باجه بانک ها، جایگاه اختصاصی فرود بالگرد، گالری و نمایشگاه های بین المللی –هنری، کیوسک وب، ATM، خدمات اورژانس، خدمات برای افراد ناتوان و معلول، امکانات برای مادر به همراه کودک و همچنین Wi-Fi رایگان اشاره کرد. لازم به ذکر است بخش کوچکی از این امکانات در دست تکمیل هستند. هتل 5 ستاره سیتی سنتر اصفهان با دارا بودن چشم انداز های زیبا از جمله شاه کوه، کوه صفه و زاینده رود مکانی مرفه و مدرن را برای اقامت گردشگران تور اصفهان فراهم می کند.

نظرات مردم درباره سیتی سنتر اصفهان

صادق 1 اردیبهشت 00
0
اساس وبنیان زمین مورد تملک جزیی از زمینهای مستثنیات پلاک ۲۲۴۸میباشد زمینی که احیا بوده و در آن کوره آجر پذی با سابقه ثبتی با اسناد ومدارک معتبر بوده چطور سند آن ابطال شده و سند دولتی روی آن صادر شده و به این مجموعه واگذار شده جالبه شرکت پرستیژلند در فراخوان هایش جهت زمین به مکان کوره آجر پذی اشاره میکند وجالب تر از آن اینکه هنوز عکس کوره آجر پذی توی انواع سایتها موجود است
عرفان 27 شهریور 97
3
سیتی سنتر اصفهان خدایی خیلی بزرگه برای خرید و گشتن باید کلی وقت بزارید تا بتونید کل قسمت های آن را ببینید
درج نظر