رستوران اوبلوموف مسکو

همه می دانیم که نصف جذابیت روسیه به مکان های تاریخی و و گردشگری آن است و نیم دیگر به غذاهایش، که دقیقا می شود نقطه ضعف ما ایرانی ها. اما در میان تمای رستوران های بی شماری که در روسیه وجود دارد، رستوران اوبلوموف مسکو چیزی است که مشابه اش را شاید هرگز نتوانید ببینید.

رستوران اوبلوموف مسکو با سرو انواع و اقسام غذا های لذیذ روسی و بین المللی، عقل و هوش را از سر شما به راحتی پرانده و شما را مست غذاها و دسر های خوش خط و خال خود می سازد.

ظاهر رستوران اوبلوموف مسکو را می توان عجیب و غریب دانست. چرا که متشکل از سه طبقه با دکور های جدا بوده که در عین متفاوت بودن از یکدیگر، سبک و سیاق زندگی اشراف زادگان روسی را برای شما به نمایش می گذارد. طبقه اول این رستوران کانی دنج و مناسب برای صرف یک وعده غذایی لذیذ در کنار خانواده بوده اما طبقه دوم برای مناسبات رسمی تر همچون جلسات کاری مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد. اما طبقه سوم این رستوران کامل با دو طبقه دیگر متمایز است. چرا که کاملا به سبک شرقی ساخته شده و از این حیث برای گردشگرانی که از آسیا و به وسیله تور روسیه به مسکو می روند بسیار جالب است. در این میان جالب ترین نکته این است که پس از صرف غذا شما را به اتاقی مبله راهنمایی می کنند تا در آرامش کامل و آسایش تام، از دسر خود لذت ببرید.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران اوبلوموف مسکو
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
برزین 2 مهر 97
3
زمانی که وارد رستوران اوبلوموف مسکو می شوید حس می کنید وارد یک رستوران ایرانی شدید از بس که شبیه رستوران های ایرانی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.