رستوران آرکاداش آلابالیک

رستوران آرکاداش آلابالیک یکی از رستوران های فضای باز آنتالیا بوده که در باغی با صفا و زیبا احداث شده است. این رستوران زیبا همه روزه به طبخ عنواع مختلفی از غذا های سنتی مخصوص به مردم بومی ترکیه و انواع استیک های کبابی پرداخته و شما می توانید، طمع غذاهای خانگی ترکی را در رستوران آرکاداش آلابالیک کاملا حس نماید. فضای باز و سرسبز این رستوران دارای زیبایی بی نظیری بوده که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد. به گونه ای که می توان گفت کیفیت تازه غذاهایش دلیل دوم محبوبیت رستوران آرکاداش است. تصور کنید که در باغی بزرگ و سرسبز و در کنار نهر آب نشسته اید و همان گونه که به آبشار های کوچک اطراف نگاه می کنید، از طمع بی نظیر استیکتان لذت می برید. این دلیل برای محبوبیت یک رستوران در میان گردشگران و سکنه شهر کافی نیست؟


همچنین پرسنل و خدمه این رستوران همه روزه از ساعات اولیه صبح و برای صرف صبحانه های لذیذ ترکی همچون سیمیت تازه، آماده پذیرایی از گردشگران تور آنتالیا بوده و با رفتاری شایسته، آنها را برای انتخاب یک وعده غذایی لذیذ راهنمایی می کنند. قیمت های رستوران آرکاداش مقول بوده و نتنها ارزش یکبار رفتن را دارد، بلکه مستحق آن است که هر بار که با تور ترکیه به آنتالیا سفر می کنید، به این جا رفته و خستگی سفر را از تن خود بیرون کنید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران آرکاداش آلابالیک
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
آراز 2 مهر 1397
2
رستوران آرکاداش آلابالیک به قدری کباب ترکی های خوشمزه ای داره که بخورید عاشقش میشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری