امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران اسکای لانگ

رستوران اسکای لانگ

اگر به دنبال تجربه کردن یک رستوران خاص و مجلل همراه با غذاها و نوشیدنی های با کیفیت هستید حتما سری به رستوران اسکای لانگ واقع در مسکو روسیه بزنید. این رستوران دو بخش مجزا سرپوشیده و سرباز با ارتفاع 120 متر در بلندترین نقطه شهر است که کل مسکو را می توانید تماشا کنید. منوی رستوران به 4 بخش اصلی غذای اصلی، پیش غذا، دسر و انواع نوشیدنی های سرد و گرم تقسیم می شود.


با وجود انواع خوراک های سنتی و محلی کشور روسیه، انواع کباب با گوشت های مختلف، ماهی، خاویار، انواع نوشیدنی و ککتل بین المللی از متنوع ترین منوی غذایی برخوردار است که مسافرین تور روسیه از هر جای دنیا غذایی باب سلیقه یشان حتما پیدا خواهند کرد. در فضای سرپوشیده سالن اصلی مبلمان بسیار شیک و مجلل همراه با دکوراسیون با شکوهی طراحی شده با گل های خوش بو که بوی مطبوعی در سرتاسر رستوران پیچیده همچنین کارکنان با لباس های یک دست و مرتب آماده ی پذیرایی هرچه بهتر از گردشگران عزیز می باشند.


نورپردازی و استفاده از لوسرهای خیره کننده در این قسمت به گونه ای است که هر کسی را در بدو ورود به رستوران اسکای لانگ شگفت زده می کند که در عین حال باعث ایجاد فضایی دلنشین و آرام شده است. برای کسانی که علاقه دارند غذا و نوشیدنی را در فضای باز با وزیدن نسیمی خنک و دل انگیز و چشم انداز فوق العاده نوش جان کنند می توانند از تراس بزرگ این مجموعه با مبلمان راحت و تونالیته رنگ های گرم که موجب شادی و سرزنده بودن در انسان می شود استفاده کنند و لذت یک شام خوشمزه را تجربه کنند. در سفر به مسکو روسیه رفتن به این رستوران منحصر به فرد را فراموش نکنید!


نظرات مردم درباره رستوران اسکای لانگ

تابان 2 مهر 97
0
رستوران اسکای لانگ تقریبا مثل رستوران گردن برج میلاد خودمون میمونه خیلی گرونه خدایی
درج نظر