رستوران لبنانی نسیم مشهد

اگر در سفر به مشهد قصد دارید بهترین غذاهای لبنانی را امتحان کنید یا از علاقه مندان غذاهای لبنانی بوده و در مشهد به دنبال بهترین رستوران لبنانی هستید، در ادامه با رستوران لبنانی نسیم مشهد آشنا شوید که در سال 1388 افتتاح شده است. رستورانی که با سرو انواع غذاهای لذیذ لبنانی توانسته در میان طرفداران این سبک غذاها محبوب شده و جزء برترین رستوران های مشهد نیز باشد.

 


غذاهای عربی و بخصوص لبنانی تنوع بالایی دارند. غذاها در نوع خود لذیذ هستند و در کنار اسم های شاید عجیب، محتویات جالب و حتی محتویاتی که تا بحال اسمش را هم نشنیده اید داشته باشند اما ممکن است ذائقه هرکسی به سمت غذاهای لبنانی نرود چرا که چاشنی های مخصوصی که در غذاها استفاده می شوند علاقه مندان خود را دارند.
رستوران لبنانی نسیم مشهد در دو وعده ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریان است. غذاهای رستوران برخلاف عقیده برخی، کاملا حلال هستند و در رستوران غذا به دو صورت سرو در سالن و بیرون بر عرضه می شوند.
رستوان نسیم در منطقه ای تقریباً عرب نشین واقع شده و در کنار پاساژی هم قرار دارد که اکثر افراد پاساژ را عرب ها تشکیل می دهند و در کنار محبوبیت رستوران، در اکثر مواقع رستوران شلوغ است هرچند در صورت شلوغی بیش از حد، زمان نسبتاً کوتاهی را می بایست صبر کنید تا میز خالی شود.
به سراغ غذاهای رستوران لبنانی نسیم، مهم ترین دلیل محبوبیت رستوران در میان گردشگران تور مشهد می رویم.
در منوی رستوران، تنوعی از انواع پیش غذاهای لبنانی وجود دارد که برخی از آن ها شامل کشکه، فطایر پنیر، توشکاه لحمه، طبوله، لبنه، فتوش، بابا غنوج و حموص هستند. درست است که نام پیش غذاها عجیب است اما به طور مثال غذایی مانند لبنه در واقع ماست چکیده موسیر سبز رنگ به همراه آویشن کوهی یا کشکه در واقع ماست چکیده به همراه پیازچه، مغز گردو، جعفری و بلغور است لذا پیش غذاها به نظر بسیار خوشمزه و لذیذ هستند.
توصیه می شود اگر در سفر به مشهد قصد داشتید غذاهای لذیذ لبنانی این رستوران را میل کنید، حتما انواع شاورماها را سفارش دهید.

 


آدرس رستوران لبنانی نسیم مشهد: سه راه ادبیات  - خیابان اسدالله زاده– روبروی جهاد دانشگاهی
شماره تماس رستوران:
ساعت کاری رستوران: 13:00 الی 15:00 و 20:00 الی 24:00
 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران لبنانی نسیم مشهد
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری