رستوران باغ راز

رستوران باغ راز شیراز، از بهترین و لوکس ترین رستوران های شیراز است که می توان بهترین طعم غذاهای ایرانی را در محیطی لوکس تجربه کرد. کمتر گردشگری است که در سفر به این شهر، حداقل یکبار از رستوران باغ راز شیراز بازدید نکرده باشد.

رستوران باغ راز شیراز در بلوار شاهد و نزدیک به خیابان مرزا کوچک خان واقع شده است. باغ راز تنوع بالایی از غذاهای مختلف را ارائه می دهد بطوریکه در منوی غذایی رستوران، انواع غذاهای ایرانی، پیش غذاها و دسرهای شیراز، انواع ساندویچ ها، سوپ ها، سالاد ها، نوشیدنی های مختلف، غذاهای دریایی، انواع سوخاری و غذاهای ایتالیایی مشاهده می شود.

اکثر مردم تصور می کنند همچین رستوران لوکسی قطعا قیمت های بسیار بالایی دارد اما با مقایسه این رستوران با رستوران های رقیب، متوجه می شوید قیمت ها به مراتب کمتر هستند. در کنار منوی که می توان غذای دلخواه را سفارش داد، منویی هم با نام "منوی تشریفاتی" وجود دارد که شامل چند منوی تشریفاتی بوده و هرکدام تنوعی از غذاهای ایرانی را شامل می شود. قیمت منوی های تشریفاتی بالا است اما اگر به صورت گروهی و خانوادگی به رستوران می روید، می تواند گزینه اقتصادی تری باشد.

رستوران باغ راز شیراز سه وعده صبحانه، ناهار و شام را سرو می کند و برای هرکدام، منوی غذایی جداگانه دارد. در منوی شام، بیشتر غذاها، دریایی بوده و در کنار آن، انواع نوشیدنی ها و غذاهای ایتالیایی و فست فود هم سرو می شود اما غذاهای ایرانی در منوی شام به غیر از باقالی پلو و دیزی وجود ندارند.

یکی از نکات مثبت رستوران، سفارش بیرون بر است. با توجه به زمان صبحانه، ناهار و شام، گردشگران تور شیراز می توانند هرکدام از گزینه های منوی رستوران را سفارش دهند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران باغ راز
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری