رستوران فایر کلاب

رستوران های عربی در تهران بسیار کم هستند و شاید تعدادشان از انگشت ها دست هم بیشتر نشود. رستوران فایر کلاب اولین رستوران عربی خیابان اندرزگو و از بهترین رستوران های عربی تهران است که می توان تجربه بی نظیری از انواع غذهای مصری را در آن داشت. لازم به ذکر است رستوران فایر کلاب با توجه به کیفیت و تنوع غذاها، محیط و قیمت، جزء رستوران های نسبتا لوکس شهر محسوب می شود.

رستوران فایر کلاب در واقع کافه رستوران است و مشتریان می توانند در کنار میل کردن انواع غذاهای مصری، فست فودهای ایتالیایی و غیره، انواع قلیان های وی آی پی رستوران هم استعمال کنند. اما به برای آن دسته از افرادی که هزینه بالایی برای رستوران و غذا پرداخت می کنند و با بوی دخانیات هم سازگاری ندارند، رستوران فایر کلاب نمی تواند گزینه مناسبی باشد چراکه رستوران، محیطی مجزا برای سرو قلیان ندارد.

غذاهای رستوران تجربه متفاوتی را به ارمغان می آورد. با نگاه به منوی رستوران، با اسامی عجیب و غریبی روبرو می شویم اما اکثر آنها طعم بی نظیری داشته و در ظروف زیبایی هم سرو می شود. محبوب ترین غذای فایر کلاب، "مجبوس الّحم" است. در این غذا، گوشت ماهیچه درون آناناس پخته می شود که طعم لذیذی دارد. برنج غذا اما، یک برنج ساده نیست بلکه در آن، پسته، بادام هندی و غیره را می توان مشاهده کرد.

همانطور که گفته شد، رستوران فایر کلاب یکی از رستوران ها گران و لوکس اندرزگو است و برای تمامی غذاها، پیش غذاها، دسرها، نوشیدنی ها و غیره هزینه بالایی را می بایست پرداخت کنید. اما جذاب ترین قسمت رستوران، بخش وی آی پی آن است. در این قسمت که تنها یک خانواده می توانند حضور داشته باشند، دو گارسون با لباس مصری همواره در کنارتان برای سرویس دهی بهتر حضور دارند و همچنین، بهترین قسمت رستوران برای تولد هم می باشد.

لازم به ذکر است قسمت وی آی پی هزینه جداگانه داشته و همچنین، در صورتیکه مشتریان بخواهند در شب هایی که موسیقی زنده اجرا می شود حضور داشته باشند، می بایست هزینه جداگانه ای هم بابت آن پرداخت نمایند


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران فایر کلاب
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری