رستوران میخوش

میخوش، نام رستورانی است که درصد بسیار بالایی از مردم آن را می شناسند. رستورانی با محیطی شیک و نسبتا لوکس، سرو انواع غذاهای لذیذ و بسیار با کیفیت، پرسنلی با برخورد عالی، مدیریت بی نظیر و غیره که باعث شده رستوران میخوش یکی از بهترین گزینه ها برای قرارهای دونفره، قرارهای کاری و خانوادگی باشد.

قدمت رستوران میخوش به سی سال پیش باز می گردد. امروزه رستوران میخوش پنج شعبه در بلوار فردوس شرق، یوسف اباد، شهر آرا، سهروردی و فرمانیه دارد که در میان آن، شعبه بلوار فردوس شرق محبوب ترین شعبه این رستوران به شمار می رود.

شعر اصلی کار میخوش، کیفیت است و همچنین شعار میخوش "کیفیت ما تبلیغ ماست" این موضوع را ثابت می کند. تا به حال مشاهده نشده کسی به میخوش برود و از کیفیت غذاها ناراضی باشد. یکی از نکات مثبت غذاهای رستوران میخوش در کنار کیفیت، مقدارشان است. ممکن است در میخوش شما بطور مثال سالاد سزار، پیتزا و یا غذاهای مختلفی را سفارش دهید و با توجه به قیمتش تصور کنید که حجم غذاها همانند سایر رستوران ها است و قیمت بالا بخاطر لوکس و محبوب بودن میخوش می باشد اما هنگام سرو غذا همه چیز برعکس می شود. غذاها حجم بالایی دارند و اصولا دو تا سه نفر را می توانند سیر کنند و همچنین، اگر به قیمتشان هم توجه کنیم متوجه می شویم بسیار بهتر از سایر رستوران ها است.

شعب رستوران میخوش:

شعبه بلوار فردوس شرق: بلوار فردوس شرق، نبش رامین شمال.

شعبه شهر آرا: شهر آرا، خیابان آرش مهر، بین 38ام و 36ام.

شعبه یوسف آباد: یوسف آباد، بالای میدان سلماس.

شعبه سهروردی: سهروردی شمالی، پایین تر از میدان پالیزی.

شعبه فرمانیه: فرمانیه، خیابان صالحی.

لازم به ذکر است شعبه بلوار فردوس شرق، رقبای زیادی در اطراف خود دارد که تنها دلیل برتری آن ها، اخذ مالیات کمتر می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران میخوش
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری