رستوران بلا ویستا

شهر بلگراد همواره یکی از برترین شهرهای گردشگری در صربستان می باشد که سالانه گردشگران زیادی را پذیرا می باشد. استقبال بی نظیر گردشگران از این شهر دلیل خوبی برای افتتاح رستوران های بی شمار می باشد. یکی از رستوران های بسیار خوبی که در شهر بلگراد وجود دارد " رستوران بلا ویستا" می باشد. این رستوران در نزدیکی قلعه کالمگدان قرار دارد.
فضای خاص و بی همتای رستوران بلا ویستا توجه ها را به سوی خود جلب کرده و بسیاری از گردشگران تور بلگراد آن را برای صرف غذای خود انتخاب می کنند. دکوراسیون محیط داخلی این رستوران از چوب بوده و لذت غذا خوردن در محیطی آرام و دنج را برای میهمانان تداعی می کند. دیوارهای رستوران از جنس آجر بوده و سقف آن هم از جنس چوب است. میزهای موجود در رستوران بلا ویستا چوبی بوده و صندلی های آن نیز از نوع حصیری و یا چوبی می باشد. دور تا دور رستوران باز بوده که نور بسیار خوبی را به فضای داخلی می بخشد و در شب هنگام نیز نور محیط از طریق لوسترهای کوچکی که در سقف تعبیه شده، تامین می شود. در این رستوران دنج و آرام تراسی وجود دارد که چشم انداز آن رو به رودخانه است و مکانی پرطرفدار برای صرف غذا به حساب می آید. تماشای نمای رود ساوا و مناظر اطراف آن یکی از مهم ترین دلایل انتخاب این رستوران به حساب می آید.
گردشگران تور صربستان در رستوران بلا ویستا می توانند انواع غذاهای محلی و بین المللی را سفارش دهند و از کیفیت خوب آن ها لذت ببرند. علاوه بر غذاهای دلچسب، مسافران تور بلگراد می توانند از نوشیدنی های دلچسبی که در رستوران وجود دارد نیز بهره ببرند. در روزهای جمعه و شنبه موسیقی زنده در رستوران پخش می شود که میهمانان می توانند از آن لذت ببرند. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر