امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران سانرمو

رستوران سانرمو

شهر سوچی یکی از شهرهای دوست داشتنی روسیه می باشد که جهانگردان زیادی را سالانه پذیرا می باشد. در این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی، رستوران های معروفی وجود دارد که مورد استقبال قرار گرفته اند. یکی از رستوران های محبوبی که در این شهر وجود دارد رستوران سانرمو نام دارد.
رستوران سانرمو که در ساحل سوچی واقع شده، دارای فضایی دلنشین و شیک می باشد که گردشگران تور سوچی تمایل پیدا می کنند تا حداقل یک بار هم شده در این فضا غذا میل کنند. این رستوران چشم اندازی بسیار دیدنی از دریاس سیاه را به نمایش گذاشته که چشم هر بیننده ای را به خود معطوف می کند. میز و صندلی هایی که در رستوران سانرمو به کار رفته شده بسیار راحت و مناسب هستند و میهمانان در کنار منظره ی زیبای دریا می توانند بنشینند و از میل کردن غذای خود لذت ببرند. در بخش هایی از رستوران سانرمو گل ها و درختچه های مصنوعی قرار گرفته که سبب شده روح تازه ای به فضا ببخشد.
در رستوران سانرمو انواع مختلف غذاهای روسی، ایتالیایی، مدیترانه ای و حتی ژاپنی با طعمی دلچسب و ماندگار سرو می شود که گردشگران تور سوچی به دلخواه می توانند هر یک را سفارش دهند و میل کنند. تمامی غذاهای این رستوران رمانتیک از مواد غذایی اولیه تازه تهیه می شود و میهمانان از کیفیت آن ها رضایت دارند. علاوه بر غذاهای خوشمزه و خوش طعم، انواع نوشیدنی های بین المللی نیز در این رستوران لوکس سرو می شود که گردشران تور روسیه می توانند از آن ها سفارش دهند. این رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 3 بامداد به روی میهمانان باز است و آن ها در شب هنگام هم می توانند از هوای دل انگیز ساحل سوچی بهره ببرند و اوقات خوشی را سپری کنند. 
درج نظر