رستوران آنارشی

رستوران آنارشی، یکی از رستوران های خوب بمبئی است که بهترین غذاهای هندی را سرو می کند. واقعا طعم غذا هایی که این رستوران سرو می کند، فوق العاده و مزه های دلچسب آن ها فراموش نشدنی است. در رستوران آنارشی همه چیز بر طبق خواسته مشتری می باشد. لازم به ذکر است فضا، موسیقی و نور بسیار دلپذیر بوده و رفتار کارکنان بسیار دوستانه است. موسیقی زنده، صرف غذا در فضای باز، پارکینگ و بسیاری موارد دیگر از ویژگی ‌های این رستوران پر طرفدار می باشد. منوی رستوران آنارشی شامل غذاهای ایتالیایی، مکزیکی، چینی، تایلندی، ژاپنی و فینگر فود است. طراحی دکوراسیون این رستوران به سبک مدرن می باشد، قسمتی از این رستوران با میز و صندلی های چوبی که با روکش چرمی قرمز پوشیده شده اند مزین شده و قسمتی دیگر دارای مبل های راحتی هستند.
نرخ قیمت غذا هایی که در این رستوران سرو می شود بالا است و اکثرا افرادی که در منطقه ای نزدیک به رستوران آنارشی اقامت می گزینند برای صرف ناهار و شام به این رستوران می روند. 

از غذا هایی که در این رستوران صرف می شود می توان به آکوری، تیفان، باتاتا وادا، واران بهات، زونکا باکار، بل پوری، مونچوریان مرغ، سابودانا وادا، سیو پوری، پنی پوری، و غیره اشاره کرد. به گردشگران تور بمبئی که به این شهر سفر می کنند، پیشنهاد می شود یک بار هم که شده به این رستوران سر بزنید و از غذا های بی نظیر تند آن نهایت لذت را ببرند.
زمان های سرو غذا :
ناهار       12 تا 3 ظهر
شام        19:30 تا 1:30 شب
در رستوران آنارشی ورود حیوانات خانگی ممنوع است. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور بمبئی پیشنهاد می شود در هنگام سفر خود به این شهر زمانی را در این رستوران سپری کنند. لازم به ذکر است که این رستوران در خیابان company link road قراردارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران آنارشی

گلپا 4 مهر 97
4
رستوران آنارشی دکوراسیون خیلی مدرن و زیبایی داره و خیلی خاص هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما