رستوران سانس

استانبول بزرگ ترین شهر ترکیه در چند سال پی در پی یکی از شلوغ ترین مقصد های گردشگری شناخته شده است که مسافران زیادی از سراسر دنیا به خصوص ایرانیان در فصل های مختلف به این شهر سفر می کنند.استانبول شهری تاریخی ، مملو از آثار معماری با شکوه ، مراکز خرید مدرن و سنتی ، همچنین کافه ها و رستوران های زیاد با انواع رنج قیمت وجود دارد. در این مطلب برای آن دسته از افرادی که قصد سفر به استانبول را دارند با یکی از بهترین رستوران های استانبول به نام رستوران سانس آشنا خواهیم کرد.
رستوران سانس در استانبول یکی از بهترین رستوران هایست که قصد دارید خوشمزه ترین غذا های مدیترانه ای را امتحان و میل نمایید مطمئن باشید بهترین گزینه است.رستوران سانس در ویلایی با معماری بی نظیر قرار دارد که راهروی بزرگ آن بیش از 80 نفر ظرفیت دارد.یکی از ویژه گی های رستوران سانس باغ سرسبز و زیبا که در فصل های تابستان و بهار باز می باشد ، در نتیجه اگر در فصل تابستان و یا بهار به استانبول سفر می کنید خودتان را در فضای بیرونی این رستوران دعوت و از میل کردن غذا های لذیذ و فضای زیبای آن نهایت لذت را ببرید.
امکانات رستوران سانس شامل : امکان نشستن در فضای بیرون ، رزرو از قبل ، دسترسی آسان برای صندلی چرخدار ، پارکینگ ، وای فای رایگان ، قبول ویزا و مستر کارت
رستوران سانس همه روزه از ساعت 11:30 تا 23:30 در وعده های غذایی نهار  شام آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشد همچنین سبک منویی این رستوران شامل غذا های ترکی ، مدیترانه ای مدرن و اروپایی نیز می باشد.
قابل توجه مسافران تور استانبول ، اگر قصد دارید در این رستورن غذا میل کنید بدانید که متوسط قیمت آن بین 30 تا 180 لیره نیز می باشد.

نظرات مردم درباره رستوران سانس

ماندانا 3 مهر 97
4
رستوران سانس خوبه اما نمیشه ازش انتظار یک انتظار خوب و عالی رو داشت خیلی معمولی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر