رستوران ژان ژرژ

📅 بروزرسانی : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ بازدید : 214

چین به دلیل وسعت و جمعیت زیادی که دارد رستوران های فراوانی را در خود جای داده است. یکی از رستوران های لوکس و مجلل کشور چین رستوران ژان ژرژ می باشد که در شهر شانگهای قرار دارد. رستوران ژان ژرژ دارای 25 شعبه در 5 کشور است که می توان آن را جزو یکی از برندهای جهانی خواند. مدیر اصلی این رستوران های زنجیره ای، آقای ژان ژرژ سرآشپز مشهور ایتالیایی که سابقه درخشانی در آشپزی دارد است. آقای ژان ژرژ در گذشته یک شاگرد در آشپزخانه بوده که استعدادها و خلاقیت های آن در آشپزی سبب پیشرفت چشمگیری شده و اکنون صاحب برند رستوران های ژان ژرژ می باشد.


این رستوران که در مرکز شانگهای چین قرار دارد دارای طراحی داخلی شیک و مجللی است که مشتریان زیادی را به خود جلب و شبی رویایی را برای مهمانان خود می سازد. طراحی مدرن درون رستوران از ترکیب رنگی کرم، سفید و قهوه ای روشن است که فضایی آرام و دلشینی بوجود آورده. رستوران ژان ژرژ از دو قسمت رستوران و دیگری کافی شاپ تشکیل شده است، در رستوران فضا و اطراف بجای دیوار از شیشه های بلند و بزرگ پوشانده شده که بسیار دلباز می باشد. در بخش رستورانی آن میزهای گرد و صندلی های تشکی وجود دارد که از راحتی خاص خودشان برخوردارند اما در بخش کافی شاپ صندلی های بلندی هستند که به صورت ردیفی و در جلوی میز کافه قرار دارند که در این کافه انواع نوشیدنی های بین المللی و دسرها سرو می شود.


غذاهایی که بین گردشگران تور چین و مشتریان این رستوران محبوب است استیک های مرغ و گوشت و همچنین فیله های ماهی هستند، سایرغذاها نیز پرطرفدارند زیرا کلیه غذاها با ادویه مخصوص و از مواد اولیه سنتی استفاده می شوند، سرو غذاها به طرز کامل مدرن و مجللی صورت می پذیرد تا لذت میل کردن آن را افزایش دهد، همین شیوه پخت، سرو و کیفیت غذاها این رستوران را معروف کرده است. گردشگران تور چین می توانند برای گذراندن شبی خاطره انگیز و صرف وعده غذایی لذیذی از منوی کامل و متنوع غذایی رستوران ژان ژرژ دیدن فرمایید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-information/1107-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%98%D8%A7%D9%86-%DA%98%D8%B1%DA%98

امتیاز 5 از 5 | از بین 113 کاربران به رستوران ژان ژرژ