مجتمع گردشگری بابا قدرت مشهد

مجتمع گردشگری و رستوران بابا قدرت انتهای بازار رضا  ، میدان 17 شهریور ، بلوار صدر می باشد. اگر به مشهد سفر می کنید حتما به این فضای تاریخی و زیبا بروید و از غذا خوردن در این فضای تاریخی لذت ببرید. رستوران و مجتمع باا قدرت برای زمان قاجار می باشد و یکی از آثار ملی کشورمان می باشد. این مجتع زیبا شامل رستوران سنتی ، چایجانه سنتی و بازارچه می باشد. توصیه لحظه آخر به شما این است که از این مجتمع زیبا سر بزنید و غذا های بسار خوشمزه این رستوران را امتحان و لذت ببرید.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مجتمع گردشگری بابا قدرت مشهد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
فرنود 9 مرداد 1397
4
مجتمع گردشگری بابا قدرت مشهد خیلی جالبه من مهمون داشتم چند وقت پیش بردمشون خیلی راضی بودن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری