رستوران آرکاداش آلابالیک

📅 بروزرسانی : ۱ خرداد ۱۳۹۶ بازدید : 235

رستوران آرکاداش آلابالیک یکی از رستوران های فضای باز آنتالیا بوده که در باغی با صفا و زیبا احداث شده است. این رستوران زیبا همه روزه به طبخ عنواع مختلفی از غذا های سنتی مخصوص به مردم بومی ترکیه و انواع استیک های کبابی پرداخته و شما می توانید، طمع غذاهای خانگی ترکی را در رستوران آرکاداش آلابالیک کاملا حس نماید. فضای باز و سرسبز این رستوران دارای زیبایی بی نظیری بوده که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد. به گونه ای که می توان گفت کیفیت تازه غذاهایش دلیل دوم محبوبیت رستوران آرکاداش است. تصور کنید که در باغی بزرگ و سرسبز و در کنار نهر آب نشسته اید و همان گونه که به آبشار های کوچک اطراف نگاه می کنید، از طمع بی نظیر استیکتان لذت می برید. این دلیل برای محبوبیت یک رستوران در میان گردشگران و سکنه شهر کافی نیست؟


همچنین پرسنل و خدمه این رستوران همه روزه از ساعات اولیه صبح و برای صرف صبحانه های لذیذ ترکی همچون سیمیت تازه، آماده پذیرایی از گردشگران تور آنتالیا بوده و با رفتاری شایسته، آنها را برای انتخاب یک وعده غذایی لذیذ راهنمایی می کنند. قیمت های رستوران آرکاداش مقول بوده و نتنها ارزش یکبار رفتن را دارد، بلکه مستحق آن است که هر بار که با تور ترکیه به آنتالیا سفر می کنید، به این جا رفته و خستگی سفر را از تن خود بیرون کنید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره رستوران آرکاداش آلابالیک

آراز مهر 1397
9 نفر پسندیدند
رستوران آرکاداش آلابالیک به قدری کباب ترکی های خوشمزه ای داره که بخورید عاشقش میشید

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/61-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B4-%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%DA%A9-

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران آرکاداش آلابالیک