رستوران لبنانی نسیم مشهد

📅 انتشار : 1398/04/02 📅 بروزرسانی : 1402/06/12 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 641

رستوران لبنانی نسیم مشهد
رستوران لبنانی نسیم مشهد

اگر در سفر به مشهد قصد دارید بهترین غذاهای لبنانی را امتحان کنید یا از علاقه مندان غذاهای لبنانی بوده و در مشهد به دنبال بهترین رستوران لبنانی هستید، در ادامه با رستوران لبنانی نسیم مشهد آشنا شوید که در سال 1388 افتتاح شده است. رستورانی که با سرو انواع غذاهای لذیذ لبنانی توانسته در میان طرفداران این سبک غذاها محبوب شده و جزء برترین رستوران های مشهد نیز باشد. غذاهای عربی و بخصوص لبنانی تنوع بالایی دارند. غذاها در نوع خود لذیذ هستند و در کنار اسم های شاید عجیب، محتویات جالب و حتی محتویاتی که تا بحال اسمش را هم نشنیده اید داشته باشند اما ممکن است ذائقه هرکسی به سمت غذاهای لبنانی نرود چرا که چاشنی های مخصوصی که در غذاها استفاده می شوند علاقه مندان خود را دارند. رستوران لبنانی نسیم مشهد در دو وعده ناهار و شام آماده پذیرایی از مشتریان است. غذاهای رستوران برخلاف عقیده برخی، کاملا حلال هستند و در رستوران غذا به دو صورت سرو در سالن و بیرون بر عرضه می شوند. رستوان نسیم در منطقه ای تقریباً عرب نشین واقع شده و در کنار پاساژی هم قرار دارد که اکثر افراد پاساژ را عرب ها تشکیل می دهند و در کنار محبوبیت رستوران، در اکثر مواقع رستوران شلوغ است هرچند در صورت شلوغی بیش از حد، زمان نسبتاً کوتاهی را می بایست صبر کنید تا میز خالی شود. به سراغ غذاهای رستوران لبنانی نسیم، مهم ترین دلیل محبوبیت رستوران در میان گردشگران تور مشهد می رویم.

سفر به مشهد مقدس یا پایتخت معنوی ایران

منوی رستوران لبنانی نسیم مشهد

در منوی رستوران، تنوعی از انواع پیش غذاهای لبنانی وجود دارد که برخی از آن ها شامل کشکه، فطایر پنیر، توشکاه لحمه، طبوله، لبنه، فتوش، بابا غنوج و حموص هستند. درست است که نام پیش غذاها عجیب است اما به طور مثال غذایی مانند لبنه در واقع ماست چکیده موسیر سبز رنگ به همراه آویشن کوهی یا کشکه در واقع ماست چکیده به همراه پیازچه، مغز گردو، جعفری و بلغور است لذا پیش غذاها به نظر بسیار خوشمزه و لذیذ هستند.
توصیه می شود اگر در سفر به مشهد قصد داشتید غذاهای لذیذ لبنانی این رستوران را میل کنید، حتما انواع شاورماها را سفارش دهید.

آدرس رستوران لبنانی نسیم مشهد + شماره تلفن

  • آدرس: سه راه ادبیات - خیابان اسدالله زاده - روبروی جهاد دانشگاهی
  • شماره تلفن: 05131893
  • ساعت کاری رستوران: 13:00 الی 15:00 و 20:00 الی 24:00

بهترین رستوران های مشهد - لیستی از معرفی بهترین رستوران های مشهد به همراه آدرس و راه های تماس

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به رستوران لبنانی نسیم مشهد