رستوران باغ راز

📅 بروزرسانی : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ بازدید : 332

رستوران باغ راز شیراز، از بهترین و لوکس ترین رستوران های شیراز است که می توان بهترین طعم غذاهای ایرانی را در محیطی لوکس تجربه کرد. کمتر گردشگری است که در سفر به این شهر، حداقل یکبار از رستوران باغ راز شیراز بازدید نکرده باشد.

رستوران باغ راز شیراز در بلوار شاهد و نزدیک به خیابان مرزا کوچک خان واقع شده است. باغ راز تنوع بالایی از غذاهای مختلف را ارائه می دهد بطوریکه در منوی غذایی رستوران، انواع غذاهای ایرانی، پیش غذاها و دسرهای شیراز، انواع ساندویچ ها، سوپ ها، سالاد ها، نوشیدنی های مختلف، غذاهای دریایی، انواع سوخاری و غذاهای ایتالیایی مشاهده می شود.

اکثر مردم تصور می کنند همچین رستوران لوکسی قطعا قیمت های بسیار بالایی دارد اما با مقایسه این رستوران با رستوران های رقیب، متوجه می شوید قیمت ها به مراتب کمتر هستند. در کنار منوی که می توان غذای دلخواه را سفارش داد، منویی هم با نام "منوی تشریفاتی" وجود دارد که شامل چند منوی تشریفاتی بوده و هرکدام تنوعی از غذاهای ایرانی را شامل می شود. قیمت منوی های تشریفاتی بالا است اما اگر به صورت گروهی و خانوادگی به رستوران می روید، می تواند گزینه اقتصادی تری باشد.

رستوران باغ راز شیراز سه وعده صبحانه، ناهار و شام را سرو می کند و برای هرکدام، منوی غذایی جداگانه دارد. در منوی شام، بیشتر غذاها، دریایی بوده و در کنار آن، انواع نوشیدنی ها و غذاهای ایتالیایی و فست فود هم سرو می شود اما غذاهای ایرانی در منوی شام به غیر از باقالی پلو و دیزی وجود ندارند.

یکی از نکات مثبت رستوران، سفارش بیرون بر است. با توجه به زمان صبحانه، ناهار و شام، گردشگران تور شیراز می توانند هرکدام از گزینه های منوی رستوران را سفارش دهند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13258-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D8%B1%D8%A7%D8%B2

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به رستوران باغ راز