رستوران جنارو

به جرئت می توان گفت رستوران جنارو، یکی از بی نظیرترین رستوران های ایتالیایی تهران است که با سه شعبه، انواع غذاهای لذیذ ایتالیایی را با طعم و کیفیت عالی سرو می کند. رستوران جنارو توانسته با انتخاب مسیر کیفیت و خدمات عالی در محیطی لوکس، حتی نظر بازیگران، خواننده ها و افراد مشهور را هم به سمت خود جلب کند.

حمیدرضا قربان نژاد، موسس رستوران جنارو است. او اولین شعبه رستوران جنارو در زعفرانیه را در سال 1386 افتتاح کرد و لازم به ذکر است نام جنارو تا سال 1396، "ژووانی" بود. بخاطر محبوبیت بالای رستوران جنارو در میان مردم، خیلی ها از نقاط مختلف شهر به شعبه زعفرانیه می آمدند تا طعم بی نظیر غذاهای ایتالیایی رستوران را میل کنند.

لذا قربان نژاد تصمیم گرفت تا دو شعبه دیگر در غرب تهران (مرزداران) و شرق تهران (پاسداران) افتتاح کرده و جزء برترین رستوران های شهر به حساب آید و همچنین، شعبه دیگری هم در کوروش ایجاد کرد.

کیفیت بالای خدمات و غذای ژووانی باعث شد تا قربان نژاد رستوران ژووانی را به خارج از کشور هم ببرد. او متوجه شد که رستورانی با نام ژووانی در خارج از کشور به ثبت رسیده لذا تصمیم گرفت تا نام ژووانی را به جنارو تغییر دهد.

اگر وارد یکی از شعبات رستوران جنارو بروید، متوجه می شوید که این رستوران جزء رستوران های لوکس شهر محسوب می شود اما کیفیت غذاهای سرو شده، میزها و چیدمان روی میز، خدمات و قیمت، رستوران جنارو را در میان انواع رستوران ها در دسته بهترین رستوران های "کژوال داینینگ" قرار می گیرد.

شعب جنارو در تهران:

شعبه زعفرانیه: زعفرانیه، بالاتر از میدان الف، خیابان خرم نژاد.

شعبه مرزداران: خیابان مرزداران، نبش خیابان ناهید.

شعبه پاسداران: پاسداران، خیابان پایدار فرد، نبش لنگران.

همچنین ساعت ارائه خدمات شعبه مرزداران از 12 ظهر الی 11:30 شب، شعبه پاسداران و زعفرانیه از 8 صبح الی 11:30 شب و شعبه کوروش از 11 صبح تا 11:30 شب می باشد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر