رستوران آل کورونه

ونیز یکی از محبوب ترین و زیباترین شهرهای توریستی می باشد که هرساله پذیرای میلیون ها گردشگر است. علاوه بر مکان های گردشگری، رستوران ها و کافی شاپ های بسیار خوبی در این شهر افتتاح شده که هر یک طرفداران خاص خود را دارند. رستوران آل کورونه از بهترین رستوران های شهر ونیز به حساب می آید.
رستوران آل کورونه در هتل آی ریلی واقع شده است. قرارگیری این رستوران در هتل معروف آی ریلی سبب شده تا گردشگران تور ونیز استقبال خوبی از آن به عمل آورند. منوی رستوران آل کورونه فصلی و متنوع بوده و در هر فصل لیست غذاهای آن تغییر می کند که گردشگران تور ونیز می توانند آن ها را سفارش داده و میل کنند. البته لازم به ذکر است که بگوییم برخی از غذاهای محبوب به صورت ثابت در این رستوران سرو می شود. علاوه بر غذای اصلی، پیش غذاها و دسرهای دلچسبی در این رستوران سرو می شود که گردشگران تور ایتالیا می توانند از آن ها بهره ببرند.
جالب است بدانید که غذاهای این رستوران باکیفیت، در ظروفی مخصوص سرو می شود که این ظروف به روشی خاص تهیه می شود و این امر یکی از وجه تمایزهای این رستوران با سایر رستوران های ونیز می باشد. کارکنان رستوران سرویس دهی بسیار خوبی به میهمانان می دهند و میهمانان همواره از رفتار آن ها رضایت دارند.
فضای رستوران آل کورونه بسیار صمیمی و دلنشین بوده و گردشگران تور ونیز از میل کردن غذای خود در این فضا لذت می برند. میز و صندلی های موجود در این رستوران، ساده و به رنگ نسکافه ای و قهوه ای می باشد. پنجره های بزرگی در فضای داخلی رستوران در نظر گرفته شده، که نور خوبی به فضا می بخشد و مزین به پرده هایی کرم رنگ است.
آدرس: ایتالیا/ ونیز/ کاله فاوا/ هتل آی ریلی 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران آل کورونه
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.