رستوران آرنا

شهر قونیه شاید نسبت به دیگر شهرهای ترکیه، توریست کم تری داشته باشد ولی دولت ترکیه در تلاش است که با ایجاد مکان های گردشگری جذاب توجه گردشگران بیشتری را به این شهر جلب کند. در شهر قونیه تعدادی رستوران باکیفیت وجود دارد که یکی از آن ها رستوران آرنا نام دارد.
رستوران آرنا به دلیل داشتن یک ویژگی منحصر به فرد مورد توجه گردشگران تور قونیه قرار گرفته است، این ویژگی داشتن نمایی از ورزشگاه می باشد که فوتبال دوستان زیادی را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده، در این رستوران غذا میل کنند. نمای ورزشگاه به اندازه ای زیبا و طبیعی در نظر گرفته شده که تداعی گر حضور شما در یک ورزشگاه واقعی است. در رستوران آرنا انواع غذاهای ترکی با کیفیتی مثال زدنی و طعمی ماندگار سرو می شود که گردشگران تور ترکیه بنا بر سلیقه ی خود می توانند هر یک را سفارش داده و میل کنند. علاوه بر غذای دلپذیر، نوشیدنی های دلچسبی نیز در رستوران آرنا وجود دارد که می توانید از آن ها لذت ببرید. سرآشپزان این رستوران با مواد غذایی مطلوب و تازه غذاها را طبخ می کنند و در اختیار مشتریان می گذارند که این امر یکی از دلایل مهم برای محبوبیت این رستوران می باشد.
میزهای این رستوران چوبی بوده و به صورت میزهای 2 نفره، 4 نفره و 6 نفره می باشد که با توجه به تعدادتان می توانید بر روی هر یک نشسته و غذا میل کنید.
رستوران آرنا همه روزه بین ساعات 7 صبح تا 11 شب به روی گردشگران تور قونیه باز می باشد و آن ها می توانند برای وعده های صبحانه، ناهار و یا شام به این رستوران مراجعه کنند. کارکنان رستوران آرنا با نهایت صبر و حوصله با میهمانان برخورد می کنند و آماده پذیرایی از آن ها می باشند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر