رستوران آسانسور

یکی از جذاب ترین رستوران های شهر ازمیر، رستوران آسانسور می باشد. رستوران آسانسور از لحاظ کیفیت از بهترین رستوران های شهر ازمیر است که در بنای زیبای آسانسور قرار دارد.
برای رفتن به این رستوران زیبا و خوردن غذایی لذیذ در ارتفاعات، کافی است از آسانسور حدود 100 ساله ازمیر بالا بروید. این رستوران زیبا، چشم اندازی بی نظیر از کل شهر ازمیر را به نمایش می گذارد. رستوران آسانسور در فضایی دلنشین و بی همتا غذاهای لذیذی را برای گردشگران تور ازمیر سرو می کند. رستوران آسانسور بهترین غذاهای ایتالیایی، ترکی و فرانسوی را دارد، که همه غذاها از مواد غذایی تازه و با کیفیت تهیه می شوند. معروف ترین غذای رستوران آسانسور، کباب آسانسور می باشد که یک کباب سنتی ترکی با گیاه خشک ترد با ورقه های گوشت گاو و گلوله های گوشت با ماست ترکیب شده از سس گوجه فرنگی تفت داده شده و سس گوجه فرنگی مخصوص است. دکوراسیون داخلی رستوران آسانسور ازمیر بسیار زیبا و باشکوه است.
در بالای یک پل در قسمتی از یک برج می توانید در دو تراسی که با رستوران مرتبط است غذای خود را میل کنید. این رستوران یک نیم اشکوب برای میهمانان ویژه خود دارد. همچنین شما گردشگران تور ترکیه هم می توانید در فضای داخلی غذای خود را میل کنید و هم در فضای بیرونی به خوردن غذای خود مشغول شوید. یکی از دلچسب ترین نوشیدنی های منطقه در رستوران ازمیر وجود دارد و می توانید آن ها را همراه با غذای خود میل کنید. گردشگران تور ازمیر می توانند بعد از گشت و گذار در شهر به رستوران آسانسور رفته و با دیدن نمای زیبای شهر، خستگی به در کنند. شما در این رستوران می توانید نمایی کلی از شهر زیبای ازمیر را تماشا کنید که این چشم انداز در شب قابل توجه تر می باشد.

نظرات مردم درباره رستوران آسانسور

آروین 4 مهر 97
1
رستوران آسانسور به کباب ترکی های لذیذی که داره شهرت و طرفدارای زیادیم داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر