رستوران آکوا

رستوران آکوا پوکت یکی از رستوران های مدرن شهر پوکت می باشد که توسط سرآشپز Alessandro Frau (خانم الساندرو) تاسیس شده است. رستوران آکوا که در جاده ساحلی کالیم واقع شده است، نمایی زیبا از ساحل کالیم و دریای آندامان را به مهمانان می دهد. رستوران آکوا طراحی مدرن و چشم‌انداز بسیار زیبایی دارد و قطعا یکی از مدعیان زیباترین رستوران پوکت است. رستوران آکوا علاوه بر سرو غذاهای معروف دنیا، دکوراسیون زیبا و پر شور و هیجانی دارد.

 دکوراسیون و طراحی رستوران آکوا یک تم سیاه و سفید حس تناسب و نظم را در لحظه ورود به رستوران در گردشگران تور پوکت ایجاد می کند. در رستوران آکوا همیشه موسیقی ملایم نیز شنیده می شود که به همراه دیگر عوامل فضای بسیار رمانتیکی به رستوران بخشیده است. آهنگ ملایم و همچنین برخورد مناسب کارکنان آکوا، این رستوران به مکانی ویژه برای گردشگران تور پوکت و افراد محلی تبدیل کرده است. تمام کارکنان و سرآشپز آکوا از حرفه‌ای های رستوران داری هستند و اکثرا به زبان انگلیسی تسلط دارند.
منوی غذایی این رستوران گلچینی از بهترین غذاهای ایتالیایی می باشد. سرآشپز آلساندرو، اصالت ساردینایی خود را درطبخ غذاهای سنتی حفظ کرده است، برای پیش غذا ماهی تن و شمشیر ماهی، ماهی دودی در لیمو و روغن زیتون و سالاد کنگر فرنگی تازه با کرفس و شیر تازه گوسفندی سرو می شود. برای غذای اصلی، فیله ماهی کبابی در بادمجان و کدو سبز، گوجه گیلاسی، سس پونه کوهی و سبزیجات سرو می شود همچنین فیله باس دریایی پخته شده با کنگر فرنگی تازه، با تزیین سبزیجات در منوی این رستوران وجود دارد.
 سطح رستوان آکوا تقریبا گران است و برای گردشگرانی که دنبال رستوران هایی با قیمت مناسب می گردند مقرون به صرفه نمی باشد.
این رستوران از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۱۱ شب، میزبان گردشگران تور پوکت می باشد.
آدرس رستوران : خیابان پرابارامی، ساحل کالیم


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران آکوا

زوبین 4 مهر 97
4
رستوران آکوا بی نهایت سرآشپز خوب و ماهری داره من که عاشق این رستوران و غذا هاش شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر