رستوران زنجیره ای حاجی ساموری

در کشور مالزی رستوران های بسیاری وجود دارد که یکی از معروف ترین و مشهورترین آنها رستوران زنجیره ای حاجی ساموری نام دارد. در اطراف این رستوران زیبا درخت های فراوانی وجود دارد که باعث جذابیت چند برابر آن شده است. در ابتدای این مجموعه گلدان بزرگی واقع شده است که نمایانگر، ورودی این رستوران است. رستوران زنجیره ای حاجی ساموری شامل دو طبقه می باشد، طبقه بالایی آن دارای فضایی زیبا میباشد که گردشگران تور مالزی می توانند از آنجا شهر مالزی را مشاهده نمایند. سقف های این مجموعه زیبا، به صورت شیب دار ساخته شده است و معمولا از جنس چوب است و همچنین در دو طرف این رستوران ستون های آهنی غول آسایی وجود دارد که باعث زیبایی آن شده است. 
رستوران زنجیره ای حاجی ساموری یکی از بزرگترین رستوران های کشور مالزی میباشد. این رستوران بزرگ، آشپزخانه ای تمیز و مرتب دارد و همچنین دارای آشپزهای ماهر و سرآشپزی باتجربه و خلاق می باشد که در این رستوران مشغول به کار هستند.
 این رستوران تنها مجموعه ای است در کشور مالزی، که بیشترین غذاهای سنتی را در منوی خود جای داده است که این غذاها به ذائقه ما ایرانی ها بسیار نزدیک است. یکی از غذاهای معروف این رستوران ساته یا ساتی است که طعم و مزه بسیار خوبی دارد. مالایی ها این غذا را دوست دارند و همچنین گردشگران تور مالزی این غذا را بسیار می پسندند. ساته را از گوشت های مختلفی درست می کنند مثل گوشت خرگوش، گوسفند و مرغ و گاو و همچنین آن را با سس تند و شیرین مزه دار میکنند که شباهت زیادی به کباب ما ایرانی ها دارد که روی زغال پخته می شود. این مجموعه زیبا شعبه های مختلفی در کشور مالزی دارد که به صورت زنحیره ای می باشد. به گردشگران تور مالزی پیشنهاد می کنیم، هنگامی که به این کشور سفر می کنند، حتما یک وعده غذایی خود را در این رستوران میل نمایند.   


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران زنجیره ای حاجی ساموری
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
سعید مرادی 25 آذر 1396
0
چه باحال در کشورای دیگم رستوران زنجیره ای حاجی ساموری پیدا میشه
پریا 25 آذر 1396
2
این رستوران ایرانی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری