رستوران مادر

یکی از بهترین و در عین حال خاص ترین رستوران های کشور هلند رستوران مادر می باشد. شاید علت خاص بودن این رستوران برایتان جالب باشد پس با ما همراه باشید تا به معرفی رستوران مادر برای شما گردشگران عزیز تور هلند بپردازیم. طی اطلاعات به دست آمده این رستوران در سال 1990 برای استفاده عموم مردم در بخش مرکزی کشور هلند افتتاح شد. روزی که قرار بود همه ی مردم به افتتاحیه رستوران مادر دعوت شوند، صاحب رستوران درخواست کرد که هر کسی که تمایل در شرکت در این افتتاحیه را دارد می بایست با قاشق ، لیوان، چنگال و همچنین بشقاب خود وارد رستوران شود.
صاحب رستوران پس از پذیرایی از مشتری های خود از آن ها درخواست کرد تا وسایلی که با خود آورده اند به رستوران مادر هدیه کنند که اکثزیت مردم قبول کردن. حال پس از گذشت این همه سال هنوز هم از مشتریان خود با همان وسایل مردم پذیرایی می شود. یک نکته جالب دیگر که مربوط به نام این رستوران می شود این است که همان روز مادرها شروع به جمع آوری عکس های خود کردند که امروزه در قاب های رنگی بر روی سرتا سر رستوران نصب شده است.

در سفر با تور هلند حتما نباید به دنبال رستوران های آنتیک و فوق العاده شیک باشید، گاهی همین رستوران های خودمانی و دنج با انواع غذاهای خوشمزه محلی می تواند بهترین انتخاب برای لذت میل کردن یک وعده غذایی کافی باشد. فضای بسیار زیبا با صندلی های چوبی به همراه خوراک های لذیذ و طعم های رویایی رستوران مادر هر کسی را به سوی خود می کشاند. همچنین سرویس دهی و برخورد مناسب کارکنان با اهالی هلند و گردشگران تور هلند در بین مردم زبان زد می باشد. این رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 بامداد آماده ی پذیرایی از مشتریان خود می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران مادر

شباهنگ 3 مهر 97
2
رستوران مادر رو کاملا ساده و به دور از تشریفات ساختند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر