رستوران مادرتری

اگر به دنبال میل کردن یک شام رمانتیک و افسانه ای هستید رستوران مادرتری می تواند بهترین انتخاب شما باشد. رستوران مادرتری رو به روی دریای آندامان و ساحل ماسه های شنی در کاتا نوای رویال ویل قرار دارد. جالب است بدانید که محل فعلی مادرتری قبلا متعلق به خاندان سلطنتی تایلند بوده است. پیشنهاد ما برای گردشگران تور پوکت استفاده از منوی غذاهای دریایی این رستوران می باشد. صاحب این رستوران بسیار باهوش بوده که سه فاکتور اصلی طراحی و دیزاین، غذاهای خوش طعم و موقعیت قرارگیری آن را به بهترین نحو ممکن انتخاب کرده است. صاحب این رستوران یکی از معماران سرشناس تایلندی است که تمام هنر خود را به کار برده تا چنین رستوران خیره کننده و رویایی را در این منطقه بسازد.


چشم انداز فوق العاده زیبایی را می توانید از پنجره های رستوران مادرتری مشاهده کنید که مانند تابلوهای نقاشی می باشند. از همان ابتدای ورود می توانید حس آرامش و امنیت را در این رستوران حس کنید. در فضای بیرونی رستوران استخرهای زیبایی از جنس سنگ و درختان و گل های رنگارنگ جلوه خاصی می کنند و این زیبایی در کنار آوای موسیقی، تجربه‌ ی لذت یک شام رویایی را برای شما و همسفرتان رقم می زند. در رستوران مادرتری هم غذاهای بین المللی و هم غذاهای محلی و سنتی تایلندی ارائه می‌شود. به همین علت دو آشپز حرفه ای برای هر دو نوع سبک خود دارد .


قیمت غذاهای این رستوران گران است که با احتساب محیط، طراحی فضا و کیفیت غذا چندان هم گران محسوب نمی شود. انواع گوشت های مختلف در این رستوران به روش مخصوص طبخ شده و با سس مخصوص برای گردشگران تور پوکت سرو می شود. ماهی‌های تن رستوران هم با پوره‌ی هویج، فلفل زرد سرخ‌ شده و گوجه ‌فرنگی گیلاسی سرو می‌شوند. رستوران مادرتری از 7 صبح تا 11 شب، آماده پذیرایی از گردشگران تور پوکت است.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران مادرتری

سپنتا 3 مهر 97
4
چقدر عکسایی که از رستوران مادرتری گذاشتید زیباست واقعا رویاییه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر