سفر به میانمار

با وجود این که یانگون پایتخت میانمار نیست اما بزرگ ترین شهر این کشور محسوب می گردد.سفر به میانمار یکی از متفاوت ترین سفر هایست که می توانید تجربه کنید.در ادامه گردشگران عزیز را با نکاتی در رابطه با سفر به میانمار بیش تر آشنا خواهیم کرد.


گردشگران تور لحظه آخری توجه داشته باشند ، به دلیل تحریم های نیمه رسمی صنعت گردشگری یانگون نسبت به کشور های همسایه ی خود در سطح پایین تری به سر می برد اما این موضوع از زیبایی های آن و سفر به میانمار کم نمی کند.مسافرانی که قصد سفر به میانمار را دارند اگر با پرداخت دلاری راحت تر هستند بهتره در فرودگاه این شهر پول هایتان را به دلار تبدیل کنید.
یانگون که در قسمت آسیا شرقی واقع شده از ماه نوامبر تا ماه آوریل دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد.قبل از بارانی شدن هوا در می هوا به شدت گرم می شود و فصل بارانی در میانمار تا ماه اکتبر به طول می انجامد.بهترست قبل از سفر به این شهر از آب و هوای آن مطلع شوید.از جاذبه های پر طرفدار این شهر زیبا و دیدنی می توان به دهکده میانمار اشاره کرد.معماری و تاریخ این دهکده شما را به قرون وسطی می برد و می توان گفت یکی عجیب ترین دهکده هایست که در طول عمرتان می بینید.
دهکده میانمار مملو از معبد های نوک تیز عجیب غریب است که با وجود مجسمه های بودا از قرن های پیش جلوه ای زیبا و خاصی به دهکده بخشیده است.
سالانه گردشگران زیادی از سر تا سر دنیا برای بازدید از دهکده میانمار به یانگون سفر می کنند به همین دلیل می توان گفت دهکده میانمار از پر بازدید ترین جاذبه های این شهر به شمار می رود که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

گزارش مشکل
درج نظر