شگفت انگیز ترین دره جهان

شگفت انگیز ترین دره جهان دره گرند کانیون در آمریکا نام دارد.دره ی گرند کانیون که شگفت انگیز ترین دره جهان نام دارد پس از گذشت سال های طولانی به صورت طبیعی به وجود آمده است. در ادامه همراه کنندگان عزیز را بیش تر با این دره ی زیبا آشنا خواهیم کرد.


دره گرند کانیون بر اثر گذشت سال های بسیار طولانی از جلگه ی کلرادو به وجود آمده و در فهرست نخستین پارک های ملی آمریکا شناخته شده است.قابل توجه گردشگران تور لحظه آخری ، این دره بزرگ ترین و عظیم ترین شکاف دنیا می باشد.
جالب بدانید طبق آخرین تحقیقات سال 2008 میلادی ، بیش از 17 میلیون سال گذشت تا دره کانیون با عرض 29 کیلومتر ، طول 446 کیلومتر و عمق 1.6 کیلومتر تشکیل شود.
پارک ملی گرند کانیون با داشتن 5 میلیون گردشگر در سال یکی از مهم ترین مراکز گردشگری به شمار می رود.دشت کلرادو نا هموار بوده و روند جنوبی شمالی گرند کانیون را به دو بخش تقسیم کرده است.
نخستین فرد غیر بومی که در این مکان پا نهاد ، فردی اروپایی به نام دگاردناس در سال 1540 بود البته سرگرد پاول شگفت انگیز ترین دره جهان را به ثبت رسمی رساند.اولین گروه جهانگردی که به دره آمدند ، جهانگردان اسپانیایی با سر گروهی دکوروندو بود.سروان دگاردناس به همراهی تنی از سربازان اسپانیایی به قسمت جنوبی دره رفتند ولی به دلیل کمبود آب مجبور شدند مسیر رفته را بازگردند.
جالب ترین چیزی که ورود توریست ها را به این منطقه رونق داده و نمایش دره را به نمایش گذاشته ، راه آهنی بود که در سال 1901 میلادی شخصی به نام بین ویلیامز تا حاشیه ی جنوبی دره گرند کانیون کشید را ساخت.سپس در سال 1905 میلادی اولین هتل گرند کانیون ساخته و به نام ال توار نام گذاری شد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما